Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Avatar neonáci, homofób és...

Az Avatar neonáci, homofób és háborúellenes film szerintetek?

Figyelt kérdés

Forrás:

[link]


[link]


[link]


[link]


2010. jan. 13. 21:42
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:

Tudod, a legbiztosabb forrás mégiscsak a film készítői lehetnének, őket kéne megkérdezni, mit is akartak ezzel a filmmel (a kasszasikeren túl), náluk jobban senki se tudja (pláne ilyen kis blogolgatók meg netújságírócskák).


De van erről egy vicc:


Az egyik hírneves költő elmegy egy felolvasóestre, ahol az ő verseit is felolvassák és beszélgetnek róla a jelenlévők. Az est folyamán aztán felcsendülnek számára az ismert sorok, majd az egyik felolvasó így szól:

- És a költő itt azt gondolta... - a költő végighallgatja a mondatot, majd így szól:

- Dehogyis gondoltam azt...

2010. jan. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
ez az utolsó ilyen formában nem vicces :)
2010. jan. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
Ez egy hülyeség, a nácis cikket elolvastam, és volt benne mindenről szó, csak épp az Avatarról nem, és hogy ez mégis hogy került a képbe. Azt értettem belőle, hogy a 90-es években egyes neonáci csoportok a környezetvédelem felé fordultak, de akkor ezek szerint, mindenki, aki aggódik a környezetéért neonáci? Micsoda zagyvaság ez?
2010. jan. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:

Nagyon kevered a dolgokat.

Neonáci és háborúellenes nem lehet egyszerre, mert ezek ellentétes fogalmak. Amúgy szerintem háborúellenes. De homofób miért lenne?

2010. jan. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
Homofob biztos hogy nem lehet, mert a hajcsápos osszeolvados dolog nem csak kulonbozo nemuek kozott mukodik. :P
2010. jan. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
94%
Én Kovács Tibor a Magyar Vízvezeték-szerelők Egyesületének elnöke tiltakozom az Avatar film diszkriminatív volta miatt. Ugyanis a film során sehol egy vízvezeték-szerelő nincs ábrázolva, sem az embereknél, sem a naviknál, pedig több karakterből is ideális vízvezeték-szerelő lehetne, és a film mindemellet teljesen elfeledkezik a jól karbantartott vízvezeték-hálózat előnyeiről, erre a filmben egyetlen utalást sem találunk! Tehát a fentiek miatt tiltakozunk a film ellen!
2010. jan. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:

ma 22:14

Ennek a filmnek annyira nyilvánvaló az üzenete, hogy nem lehet félreértelmezni. Na jó, ha nagyon akarod, akkor félre lehet.

2010. jan. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
22:34 - Nyugi, akinek van hatalma, az mindent elferdít, csak azért, hogy a tömeg úgy táncoljon, ahogy ő fütyül, és aki nem ismeri ezt a műfajt jól, azt tudja is orránál fogva vezetni.
2010. jan. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
Ez a film épp azért jó, mert ott nem ferdíthet senki. Ott a film, megnézed, és véleményt alkotsz róla magadban közben. Utána ezt a véleményt már nem nagyon változtatják meg ilyen cikkek. Legalábbis én így működöm, a többiekről csak sejtem.
2010. jan. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
22:45 - De sokan olvassák a cikkeket, mielőtt megnézik, én azokra gondoltam. Én már legalább 1 hónappal a bemutató előtt tudtam, hogy meg fogom nézni, amikor még csak előzetes volt, de cikkek nem. :-)
2010. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!