Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a multikultú...

Mi a véleményetek a multikultúralizmusról?

Figyelt kérdés

És egy érdekes idézet egy híres embertől: "Minden kultúra pusztuálásának egyedüli oka a vérkeveredés és a faj suínvonalának ezzel járó süllyedése; mert nem a vesztett háborúk teszik tönkre az embereket, hanem annak az ellenálló erőnek az elvesztése,amely csak saját vérőből fakad."


Szóval nektek mi a véleményetek?


2014. aug. 1. 12:38
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
20-as, jól mondod, a kormány tényleg ezt nyomja, de nem csak ott, hanem itt is, de ott annyival jobb, hogy közlik Í
2014. aug. 1. 14:07
 22/34 A kérdező kommentje:
20-as, jól mondod, tényleg ez a helyzet, a kormány tényleg ezt súlykolja az emberek fejébe, de még nálunk is, annyi különbségggel , hogy nálunk nem közlik a bűnelköető származását, csak annyit mondanak hogy "fiatalok", vagy "fiatal".
2014. aug. 1. 14:09
 23/34 A kérdező kommentje:
jajja, véletlenül kétszer ment el a kommentem, elnézést kérek, az első kommentemet be sem tudtam fejezni, mert már elküldte a rendszer, elnézést.
2014. aug. 1. 14:10
 24/34 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=wIHwnkm7Iro

Erre a fehércigány chavra gondolsz? Semmivel sem jobbak, mint a bevándorlók alja. Agresszívek, képzetlenek, szociális hálón élősködnek és buták, mint segg.

2014. aug. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

pontosan erre gondoltam

és igazad van, lehet hogy kevésbé oly intelligensek mint te vagy én például, de inkább egy ilyen nő mellett laknál/dolgoznál/ébrednél/bíznád rá az értékeidet, mint egy néger,arab vagy cigány? Nem így van? Hiszen ő, az anyuka, abba a csoportba tartozik, amibe(feltételezem) te is. Ő is európai. Ahogy én is. Innentől fogva ki kell állnunk érte.

2014. aug. 1. 14:24
 26/34 anonim ***** válasza:
0%

#26

Dolgoztam külföldön és az ottani tapasztalataim alapján inkább bíznám az értékeimet egy arabra vagy egy feketére mint egy magyarra vagy lengyelre.

2014. aug. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, de én a primitívséggel nem fogok sorsközösséget vállalni, legyen az bármilyen csomagolású.
2014. aug. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
0%
Azért kérdező, tök jó, hogy a cigányság ellen ajvékolsz, amikor a leggusztustalanabb cigány szokást akarod ránk erőltetni. "Bármilyen alja tetvedék rablógyilkos szar alak a fiam, megvédem, mert a fiam".
2014. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

félreértettél utolsó, én csak a jelenlegi helyzetekre akartam rávilágítani

mégpedig arra, hogy Európa nem éppen gondolhat fényes jövőre, legalábbis a demográfiaii datok alapján, és a demográfiai problémából fog kiindulni az összes többi probléma is.

Még ma Merkel is elismerte, hogy a multikulti rossz és megbukott, bár tenni ellene még nem tettek semmit sem. Ez itt a gond.

Pl azis vicces dolog, hogy pl Romániában 2 millió(!) cigányt kell eltartani. A kérdés persze az, hogy milyen jogon kell eltartani ezt a 2 millió cigányt a társadalomnak?

2014. aug. 1. 14:51
 30/34 anonim ***** válasza:
5%

Ez a jobber vallás azoknak való, akik semmit sem tudnak felmutatni az életben csak azt, hogy fehérek.

Nem a tettek alapján akarnak megítélni senkit, hiszen akkor őket is ez alapján kéne megítélni.

Mindenféle emberrel dolgoztam, mind ez öt kontinensről.

Semmit sem jelent a származás vagy a bőrszín, csakis a tettek számítanak.

2014. aug. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!