Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a multikultú...

Mi a véleményetek a multikultúralizmusról?

Figyelt kérdés

És egy érdekes idézet egy híres embertől: "Minden kultúra pusztuálásának egyedüli oka a vérkeveredés és a faj suínvonalának ezzel járó süllyedése; mert nem a vesztett háborúk teszik tönkre az embereket, hanem annak az ellenálló erőnek az elvesztése,amely csak saját vérőből fakad."


Szóval nektek mi a véleményetek?


2014. aug. 1. 12:38
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

"Sok munkát az európai fehérek nem akarnak megcsinálni, mert azt mondják alja munka."


Például?

2014. aug. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

a 9. válaszom a 7.-nek ment

8-as, azzal egyet értek veled, hogy ez a hedonista,liberális, az "ÉN"-t a közösség elé helyező rendszer nagyon rossz utat mutat

de azzal már nem értek egyet, hogy az európai fehérek nem ak arnak dolgozni...

ember.... te komolyan beszélsz? Romániában "csak" 2 millió cigányt kell eltartania az államnak

miről beszélünk?

a prioritásukkal van g ond nálad, előbb a fontosabb problémával kezd, aztán a kevésbé fontosabbal, és jelenleg a fontosabb azaz, hogy a bevándorlókj, nem-európaiak nem akarnak dolgozni

sokszor látom, hogy amíg én meggebeedk a munkában, addig itt a belvárosban csak úgy lézengenek a néger polgártársaink. Ez helyénvaló?

2014. aug. 1. 13:20
 13/34 anonim ***** válasza:

Magyarországon meg komplett olyan falvak léteznek ahová nem mer bemenni a rendőr... Ja, de mi ilyenkor gondolom nyugatiak vagyunk :-)


Amúgy a hanyatló nyugat rendőrsége ilyen téren még mindig jobb. Az a bizonyos párizsi kerület is csak legenda. Bemennek oda többen ha kell, és ha kell agyonverik akit kell. Ha fehér, ha fekete, ha szürke.

Ne feledd, Franciaországban nem is egyszer felgyújtották a cigánytelepeket amire a rendőrség és a tűzoltóság szart rá magasról és nagyívben :-)

2014. aug. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
helyes, hogy a francia rendőrség így jár el ezekkel szemben. Bár a mi rendőrségünk lenne ilyen határozott és karakán.
2014. aug. 1. 13:23
 15/34 anonim ***** válasza:
8%
Elég beteges, hogy azt figyeled, ki milyen párjával tologatja a babakocsit. Nem mindegy neked?
2014. aug. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

jó sokat írtál kedves utolsó, jó sok haszontalan, égbekiáltó badarságot,

Őszinte legyek? Nem szoktam lelkizni, de téged kifejezetten sajnállak. Azt már nem mondom el hogy miért, de bízom benne, hogy egy nap, ha talán nem is te, de az általad ilyen szellemben nevelt gyerekeid vagy unokáid megvilágosodnak,felvilágosulnak. MErt hisz a leendő unokáid idején már biztosan nem másod- vagy harmadlagos kérdés lesz a bevándorlás, multikulti és egyéb. Már most sem az.

Ahogyan írtál, és amit írtál, abból világosan tükröződök az, hogy te milyen szellemiségnek hódolsz, hol állsz, és te a spektrum baloldalán, a legszélénén állsz. Már azzal a lekezelő stílusban megírt "hitleres- idézet" olvasata után tudtam, hogy mi nagyon nem leszünk egy állásponton.


Tudod azt szokták mondani, hogy a nép 3 csoportba sorolható: az első csoportba azok tartoznak, akik minden elhisznek amit elolvasnak

a 2. csoportba azok, akik semmit nem hisznek el

és legvégül a 3. csoportba azok, akik elbírálják az olvasottakat

mondanom sem kell, az első csoportban vannak a legtöbben és TE pontosan oda tartozol, inntől fogva értelmetlen a kettőnk közti párbeszéd.

15.-nek ment ez a válaszom

2014. aug. 1. 13:51
 17/34 anonim ***** válasza:
0%

De ha már szóbakerült, szólok hozzá még aktívabban:

A "multikulti" önmagában egy nagyon jó dolog (gondolom most mindenki ugrik a piros kézre, mielőtt végigolvasná...), csak szar a kivitelezés. "Multikulti" kollégiumban laktam évekig, minden kontinensről laktam együtt egy szobában/emeleten valakivel az évek folyamán.

Nem taglalnám hosszan, a lényeg: A Földön élő legtöbb (tény, nem az összes) kultúra képes (lenne) arra, hogy kis kompromisszumokkal együtt éljen. Békében és szeretetben. Én például könnyedén lemondtam a tojásoslecsómról, mert szobatárs nem bírta az illatát. Ő meg másról mondott le ami engem zavart...

Más: ameddig a "hanyatló nyugaton" kényszerűségből van "multikulti" (pl. London egyik külkerületében: utcaseprő munka, heti 40 órában 9(!) fontos órabérért. CSAK "bevándorlók" jelentkeztek egyáltalán... akkor mégis, hogy vegyenek fel egy Britet?), addig nálunk pl. azért van, mert ebben majmolni kell a nyugatot. És nyugaton a kisebbségek ("bevándorlók" na...), segge annyira nincs kinyalva mint itt sokan beállítják...

2014. aug. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Én hiszek el mindent, amikor hitler idézetekre hivatkozol. Nincs több kérdésem.
2014. aug. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
41%

Jah és igen, lemaradt, hogy miért szar a kivitelezés:

A nép baszik elfogadni a bevándorlót, mert hát ez csak egy kcsg bevándorló miatta nincs munkahely (ami rohadtul nem igaz, de ez mellékes), a bevándorló így nehezebben tud beilleszkedni, ami miatt méginkább "kcsg bevándorló", ami miatt mégkevésbé tud beilleszkedni... etc.

A kormány meg nyomja a propagandát, hogy fogadd el, hogy ő kirabol mert megélhetési bűnöző...

2014. aug. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
annyira nincs kinyalva nyugaton a bevándorlók segge, hogy egy brit anyuka, babájával a kezében, villamoson, véleményt mert nyilvánítani a beváondorlókkal kapcsolatban és másnap rendőrök vitték el és karácsonykor is(!) bezárva tartották! A videó a neten is fent van.
2014. aug. 1. 13:59
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!