Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a multikultú...

Mi a véleményetek a multikultúralizmusról?

Figyelt kérdés

És egy érdekes idézet egy híres embertől: "Minden kultúra pusztuálásának egyedüli oka a vérkeveredés és a faj suínvonalának ezzel járó süllyedése; mert nem a vesztett háborúk teszik tönkre az embereket, hanem annak az ellenálló erőnek az elvesztése,amely csak saját vérőből fakad."


Szóval nektek mi a véleményetek?


2014. aug. 1. 12:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
69%

Hehe, a szóban forgó úriember kultúráját nem pont egy vesztes háború vágta gallyra?


Már ha arról van szó, akire gondolok. :)

2014. aug. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
96%
Ami mindenki másnak. Ha létrejönne kihalna az emberiség.
2014. aug. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
96%
Nem jönne létre mert nem lehet. Minden fajnak mások a szokásai, hagyományai így azok együtt élni sem tudnának.
2014. aug. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
94%

Én nem tartom jó dolognak.


Szerintem ilyen téren egyáltalán nem követendő példa Svédország vagy Nagy Britannia.


Sokkal inkább követendő példának tartom Japánt.Japán a világ legfejlettebb országa, az életszínvonal magas, az infrastruktúra nagyon fejlett,a közbiztonság nagyon jó.

Összefér a modernitás és a tradíció.

Emellett Japán a világ leghomogénebb országa etnikailag.


És igyekeznek is a japánok, hogy az országuk ilyen maradjon, tehát japán.

A turistákat szívesen látják, de az odatelepülőket nem, bevándorolni majdhogynem lehetetlen oda.


Abban az országban rend van,tisztaság az utcák sterilek.


A népességük is csúnyán öregszik, de megoldják.Ők dolgoznak és nem finnyáskodnak, mint az európaiak, hogy brühühü fujj alja munka, nem csinálom meg.

2014. aug. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
utolsó, Európában sem az európaiak finnyáskodnak, hanem tudjuk kik.... a multikulti nyertesei.... akik miatt kitalálták ezt a fogalmat hogy multikulti..
2014. aug. 1. 13:06
 6/34 A kérdező kommentje:

3-as, azt mondod nem jönne létre? voltál már Budapesten?

én Budapesten lakom, és elég sokszor találkozok azzal a jelenséggek, amikor egy fehér és szolidnak kinéző, vékony anya, tolja a babakocsit, mellette pedig megy a néger "párja", akitől a gyerek származik. És ez még csak Kelet, hát akkor mi van Nyugaton....pl Hollandiában

2014. aug. 1. 13:10
 7/34 anonim ***** válasza:
0%
Én jó dolognak tartom. Persze azért szükséges hogy mindegyik fél tiszteletben tartsa a másik kultúráját és úgy próbálja sajátját megőrizni hogy a másikét ne sértse meg. Ezt nyugat Európában jól megoldották nálunk viszont az újdonsült állampolgárokkal elég komoly gondok vannak.
2014. aug. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
46%

5#


De, köze van az európaiak finnyásságához.Sok munkát az európai fehérek nem akarnak megcsinálni, mert azt mondják alja munka.


Szerintem valahol a 60-as években rontották el, amikor elkezdték ezt a hedonista, induvidalista, önző életformát erőltetni és emiatt elkezdtek csökkenni a születésszámok.

2014. aug. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

utolsó, Nyugat-Európában egyáltalán nem oldották meg jól, hiszen maga Merkel kancellár és angol kollegája mondta azt, hogy a multikulti megbukott...

Nyugaton elég durva a helyzet, sokkal durvább mint itt,ott konkrét zavargások törnek ki, a néger vagy arab bevándorlók boltokat törnek össze, autókat gyújtanak fel stb

plussz van olyan környéke pl Párizsnak, ahová még a rendőr sem teszi be a lábát, szóval ne mondj ilyet, hogy nyugaton meg van oldva,

kérlek szépen, Nyugaton, azt szokás mondani, hogy polgárháborús a helyzet, vagy ha nem is most, de később az lesz..

2014. aug. 1. 13:14
 10/34 anonim ***** válasza:

Jajj, elnézést kérek, Hitler nem is vesztett háborút.

Ezt is csak a balliberál, judeobolseviki történelemhamisítás akarj elhitetni velünk, de most már legalább rájöttem, hogy miért lettem lepontozva.

2014. aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!