Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pontosan mi a probléma a...

Pontosan mi a probléma a Szabadság téri emlékművel?

Figyelt kérdés
Miért vannak sokan ellene? A német megszállás egy tény, miért nem lehet az áldozatainak emlékművet emelni?
2014. júl. 26. 22:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2014. júl. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
HUh, olvass vissza, van erről 1000 kérdés.
2014. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kérlek ne kérdezd meg időről időre ugyanazt.
2014. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Nincsenek sokan ellene, ha a ballib propaganda nem csinált volna ügyet belőle, le se sz.rnák az emberek, csak egy szobor lenne a sok közül.


A megszállás tény, erről szobort állítani teljesen korrekt, csak a magukat értelmiségnek nevezett, zsidó-liberális körök kommunikálják kirekesztőnek, történelemhamisító tettnek, pusztán aktuálpolitikai haszonszerzés reményében, szóval logikát, értelmet nem érdemes keresni az ügyben.


Hogy KONKRÉT probléma, érv, indok elhangozzon az lehetetlen, mert ilyen nincs, csak rizsa, mellébeszélés, körítés, tipikus semmitmondó álérvelés, amit már megszokhattunk liberális barátainktól :)

2014. júl. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

Azert, mert ez nem az aldozatoknak allit emleket, hanem Orban rendszerenek, a 'majd en megmondom hogy lesz egy ilyen a Szabadsag-teren' mentalitasnak. Senkit, aki erintett, nem kerdeztek meg hogy legyen-e, milyen legyen, iszonyu zavaros szimbolikaja van, 0 a tarsadalmi elfogadottsaga. Igy 'emlekmuvet' allitani legalabbis visszatetszo...


Es milyen rdekes, nem is mertek felavatni.

2014. júl. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem a gesztussal van a gond, voltak magyar áldozatok, ez tény.

De az akkori magyar állam és vezetés tárt karokkal fogadta a nácikat, aktívan részt vettek a holokausztban és minden mértékben kiszolgálták a "megszállókat".

Az állam és a vezetés felelősségét nem lehet letagadni.

De Orbánnak és a Fidesznek az a célja a szoborral.(ami egyébként már hónapokkal a pályázat kiírása előtt készen volt)


És Kérdező, sajnos nincsenek sokan ellen, legalább is nem elegen.


Én még azokat nem értem akiknek az a problémájuk, hogy emberek kiállnak és tiltakoznak a szobor ellen.

Itt egy akármi, ami az Orbán-rendszert képviseli és ki lehet állni ellene. Eddig az volt a baj, hogy senki nem megy tüntetni, erre most páran elkezdték, most meg szidják őket. Ezt nem értem.

2014. júl. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Volt egy kép a neten, amivel parodizálták az egészet:

"Tudta, h 9 millió magyar szarik nagyívben az emlékműre?"

Erre kálmán olga(ki más?)


"Mennyi???"


Szerintem ez elmond mindent:)

2014. júl. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%

Az a baj, h az emberek otthon csücsülve szörnyülködnek, míg csak 20 db 65 év feletti belvárosban lakó öregember vette észre h valamit tenni kell, és jól megdobálták tojással. Nekik jelent valamit ez az emlékmű, mert ők pontosan tudják miröl szól: A TÖRTÉNELEM MEGAMISÍTÁSÁRÓL.

Én személy szerint éppen Európa másik végén tartózkodtam mikor jött a hír h felálították éjszaka a szobrot. Pedig úgy ott lettem volna a tüntetők oldalán.

Ha innen valaki, bárki úgy gondolja h ez így nem helyes jöjjön el ma délután a Dohány utcai zsinagóga elé kiállni magyar zsidó barátaink mellett

2014. júl. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Tüntetni jársz, mind ezt megteheted következmények nélkül..

Embereket buzdítasz, hogy menjenek Veled tüntetni, mind ezt megteheted következmények nélkül..

Kifejted tojásdobálással, bekiabálással a nemtetszésedet, mind ezt megteheted következmények nélkül.

Akkor kérdem én: nem demokráciában élsz?

Ugyanis mindig ezt hozzátok fel Viktor ellen, hogy eltörli a demokráciát. Nos ha nálunk ez nem lenne, akkor Te mind ezt nem tehetnéd meg!

2014. júl. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"De Orbánnak és a Fidesznek az a célja a

szoborral."


Miből gondolod?

Imádom mikor ezzel az érvvel jöttök, aminek semmi alapja nincs.

2014. júl. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!