Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szkinhed fiatalok, kire...

Szkinhed fiatalok, kire fogtok szavazni?

Figyelt kérdés

Elsősorban szkinhed fiatalok véleményét várom!

Itt most csak azoknak a véleményére vagyok kíváncsi, akik magukat szkinhednek vallják, úgyh légyszi mások ne nagyon írjanak, emrt ez a kérdés egy szűk rétegnek szól!

Shárpokat is megkérem, ők se írkáljanak, hogy "bonhed" így meg, úgy, engem a shárpok véleménye nem érdekel.


Szóval, szkinhedek, ti kire fogtok szavazni idén?


A - Jobbikra, mert nemzeti radikális vagy

B - Nem mész el szavazni, mert NS vagy hungarista vagy és kötődsz vagy szimpatizálsz ilyen szervezetekkel

C - Jobbikra szavazol, bár NS vagy hungarista vagy, de egyik létező szervezettel sem szimpatizálsz és a Jobbikot egy átmeneti megoldásnak tartod, amiből kialakulhat akár egy NS vagy hungarista állam is

D - Nem mész el szavazni, mert sem a Jobbikal, sem az NS-el vagy hungarizmussal nem szimpatizálsz VAGY nem tudod eldönteni melyiket kellene választanod

E - Nem mész el szavazni, mert nem érdekel a politika


2010. jan. 10. 14:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
29%
A Magyar Kommunista Munkáspártra fogok szavazni, mert a legenda tovább él. :)
2010. jan. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
62%
B
2010. ápr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
C
2010. dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem skinhead vagyok, hanem én is militarista, de remélem így is érvényes a válaszom. Én a B-t választom. Lehet engem is lepontozni a pacifista surmóknak.


"Nem is tudtam, hogy a bohócoknak külön osztályai is vannak."


Libbantkám, magyargyűlölni eredj a zsindexre a többi méhkaparék selejt közé, ez itt nem az az oldal. A "bohócoknak" köszönheted, hogy 2006-ban nem lett államcsőd, van kaja a boltokban, vannak közművek, és van internet, ahova a baromságaidat írhatod. Kaptad a mínuszt.

2018. szept. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Mindenképpen a B lenne az

Demokratikus kormányzással itt az égvilágon már semmit nem lehetne elérni, mindenképpen radikális intézkedések kellenek ha azt akarjuk hogy egyszer az életben Magyarország még nagyhatalom lehessen

A #9 csökevény selejtnek meg adtam helyből a mínuszt

Bohóc ám a jó édes anyád aki a világra szart

2019. aug. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!