Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szkinhed fiatalok, kire...

Szkinhed fiatalok, kire fogtok szavazni?

Figyelt kérdés

Elsősorban szkinhed fiatalok véleményét várom!

Itt most csak azoknak a véleményére vagyok kíváncsi, akik magukat szkinhednek vallják, úgyh légyszi mások ne nagyon írjanak, emrt ez a kérdés egy szűk rétegnek szól!

Shárpokat is megkérem, ők se írkáljanak, hogy "bonhed" így meg, úgy, engem a shárpok véleménye nem érdekel.


Szóval, szkinhedek, ti kire fogtok szavazni idén?


A - Jobbikra, mert nemzeti radikális vagy

B - Nem mész el szavazni, mert NS vagy hungarista vagy és kötődsz vagy szimpatizálsz ilyen szervezetekkel

C - Jobbikra szavazol, bár NS vagy hungarista vagy, de egyik létező szervezettel sem szimpatizálsz és a Jobbikot egy átmeneti megoldásnak tartod, amiből kialakulhat akár egy NS vagy hungarista állam is

D - Nem mész el szavazni, mert sem a Jobbikal, sem az NS-el vagy hungarizmussal nem szimpatizálsz VAGY nem tudod eldönteni melyiket kellene választanod

E - Nem mész el szavazni, mert nem érdekel a politika


2010. jan. 10. 14:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
e
2010. jan. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
61%

A

Egyértelmű !

2010. jan. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
51%
A
2010. jan. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
67%
F - Szavazási időben mész cigánytverni
2010. jan. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
26%
e
2010. jan. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
60%

Azaz :D

Szavazás helyett cigányirtás, sokkal hasznosabb :P

2010. jan. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
BonEhead, S.H.A.R.P...az "against" szót nem hosszú á-val írják (mivel nincs is á az angolban:)
2010. jan. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem á-val írják de egyrészt Magyarországon vagyunk, és magyarosan a skinheadet is lehet szkinhednek írni, másrészt meg nem tisztelem meg azzal a shárpokat hogy a nevüket úgy írjam le, ahogy ők szeretnék


Amúgy számítottam 1-2 humor-heroldra akik f és hasonló válaszokat adnak, a többi választ köszönöm, jöht még nyugodtan

2010. jan. 10. 16:19
 9/25 anonim ***** válasza:
26%
Nem is tudtam, hogy a bohócoknak külön osztályai is vannak.
2010. jan. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Fontos volt neked most ideírni, igaz?

Lövésed nincs miről szól, a kettő dolog ellentétes, de te ezt úgysem fogod megérteni szerintem

2010. jan. 10. 16:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!