Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád az eü járulék...

Támogatnád az eü járulék fizetés átalakiítását?

Figyelt kérdés

az elv az lenne minél idősebb vagy annál többet kellene fizetni. (ha nyugdíjas vagy akkor a nyugdíjból vonnák le).


ezen kivül egyéni számlád lenne és abból vonnak le az esetleges költségeket. ha tul sokat költenek rád akkor a házastársadéből vagy a családod valamelyik tagjától vonnák le.


szingapúrban van hasonló


2014. júl. 23. 09:21
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
10%

"Sajnos az idő múlásával, ha csak nem nyírod ki magad 40 alatt, fogsz még orvoshoz járni. Tudod olyan ember nincs aki egészségesen hal meg. Márpedig mindenki meghal egyszer."


Te is tudod, hogy ez nem igaz. A természeti népek nem vagy csak nagyon kevés betegséget ismernek. Általában végelgyengülésben álmukban halnak meg mikor eljön az ideje és életük során sohasem betegek. Ja hogy ők nem szurkálják magukat vegyszerekkel? Így már érthető.


"Nagy a szád, mert nem kerültél még oda, de majd amikor odaérsz, el fogsz talán gondolkodni ezen a pár sorodon, és az elképzeléseiden. "


Nem is fogok. Ha negyven éve minden betegséget tudtam kezelni, kizártnak tartom, hogy ezentúl lesz olyan amit nem.


"No meg akkor majd megtagadhatod a kezelést, mondván inkább hagyjanak meghalni, de nem kérsz más befizetéséből. Mert ugye most erre vered magad."


Arra verem magam, hogy több mint 40 éve pörkölöm azt a szart a ti vegyszereiekre amivel kinyírjátok magatokat. Miért nem vásároltok inkább egy P9-et magatoknak?

2014. júl. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

"A természeti népek nem vagy csak nagyon kevés betegséget ismernek. "


A természeti népek? Azokra gondolsz akik nem szemetet hanem ételt esznek? Akik nem stresszelnek a csekkek miatt napi 24-ben? Akik nem dolgoznak hanem nyugisan gyűjtögetnek és vadásznak, így azon se kell gondolkodniuk, hogy miből éljenek hónapról hónapra?

Azokra gondolsz ahol a szeretet fontos és nem a kivagyiság?


Hmmmm.... tényleg micsoda hasonlóság. Tényleg nincs szükségünk orvosra, már én is látom.


Azért nehogy összehasonlítsd magad velük. Amíg még a seggedből is E125 vagy akármelyik másik rákkeltó genyó jön ki, és a kenyér is csak formára hasonlít az élelmiszerre, és a stressz napi szinten megöli a szívedet, addig ne gondold hogy a csodás "természeti" nép gyermeke vagy.

2014. júl. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

"A természeti népek? Azokra gondolsz akik nem szemetet hanem ételt esznek? Akik nem stresszelnek a csekkek miatt napi 24-ben? Akik nem dolgoznak hanem nyugisan gyűjtögetnek és vadásznak, így azon se kell gondolkodniuk, hogy miből éljenek hónapról hónapra?

Azokra gondolsz ahol a szeretet fontos és nem a kivagyiság? "


És az első tüdőgyulladás elviszi őket, és a csecsemőhalandóság 70%, ahol 10-ből egy gyerek éli meg a 12 éves kort, és az átlagéletkor 40 év körül van.

2014. júl. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim válasza:
Ez a kérdező nagyon beteg...-ne bántsátok.
2014. júl. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

igazán szép gondolat született itt.

Mindenki dögöljön meg, de ha én bajba kerülök, segítsenek!

Nem mondom, hogy magyar mentalitás, mert olyan nincs. De akkor mi ez?

2014. júl. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

"igazán szép gondolat született itt."


Egy ember pörgette a hülyeségeit körbe-körbe, ez a 40%-os barom. Ne általánosítsunk belőle.

2014. júl. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Elolvastam néhány Einstein kommentjét,és nem értek egyet sokkal.

Úgy kezdem,nekem havonta 90ezer a hitelem.

De még mindíg azt mondom,hogy jó hogy fizetem a TB-t.

Mert kifizetem a hitelt,a rezsit és elfogyott a fizum.A kaját a hétvégi fusiból veszem.

Ha pl. eltörném a lábam,akkor mi a túróból fizetném ki a kórházi költséget?

Én azt csinálnám inkább az okosok helyében,hogy máshogy lenne a tb pénz felhasználva,mármint nem ökörségre költeni.

A nyugdíjasok azok meg azért betegek,mert az ő korukban nem volt ám betonpumpa meg markoló......A tizedik emeletre. kézzel vitték ám. fel a betont,meg a járólapot....Abba rokkantak bele hogy,újra építsék az országot.Mellesleg ők is fizették ám a tb-t meg a nyugdíj járulékot.

Az a csávó aki írta azt hogy úgy él hogy ne legyen szüksége gyógyszerre,az árulja el nekem hogy az utcán is gázmaszkban közlekedik?Meg fényt eszik mert még az alma héja is rákkeltö vegyszerrel van kezelve hogy elálljon.Meg a vizet is a levegőből veszi fel,mert a csapi víz is klóros és arzénos,na ezek a dolgok miatt kösz majd ki az orvosnál.Eddig még. gondolom nem volt kemény bajod,de lesz (ne legyen)és megijedsz már. futsz is a dokihoz.


F /28

2014. júl. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

"A te példád a csöbörből vödörbe tipikus esete lenne. Éppen annyira életszerűtlen az elképzelés, mint amiben most benne vagyunk.

"


szingapúrban egész jól müködik.

Csak hát a kádárista nép szerint a nyugdíjas 5000 évet dolgozott és most 20e a nyugdíja:)

2014. júl. 23. 13:00
 39/40 anonim ***** válasza:

"Az a csávó aki írta azt hogy úgy él hogy ne legyen szüksége gyógyszerre,az árulja el nekem hogy az utcán is gázmaszkban közlekedik?"


Az egy barom. Valószínűleg egy tizen-huszonéves suttyó, aki elképzelni se tudja hogy beteg legyen. Egyszer lesz vmi náthánál komolyabb baja, megnézem hogy gyógyítja magát turulszarral. Egyből rohan az orvoshoz.

2014. júl. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__5893..


Ajánlom figyelmébe a válaszolók és főként a kérdezőnek a kérdésre adott választ...-róla szól elsősorban.


Éppen ezért nem szabad vitába szállni vele-ezt a válaszolók figyelmébe ajánlom...


EGYSZERŰEN AKI A KÉRDÉSRE ADOTT VÁLASZ KRITÉRIUMAINAK MEGFELEL AZZAL NEM SZABAD SE VITÁZNI SE TÁRGYALNI...OTT KELL HAGYNI UGYANIS AZ IDŐ PÉNZ ÉS FELESLEGES RÁ PAZAROLNI.

2014. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!