Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád az eü járulék...

Támogatnád az eü járulék fizetés átalakiítását?

Figyelt kérdés

az elv az lenne minél idősebb vagy annál többet kellene fizetni. (ha nyugdíjas vagy akkor a nyugdíjból vonnák le).


ezen kivül egyéni számlád lenne és abból vonnak le az esetleges költségeket. ha tul sokat költenek rád akkor a házastársadéből vagy a családod valamelyik tagjától vonnák le.


szingapúrban van hasonló


2014. júl. 23. 09:21
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
11%

"Én nem örülnék neki. Mivel az inzulinom és tesztcsíkom nagyon dráa lenne, ha kiirnák számlára."


Én meg örülnék neki, mert akkor legalább nem használnál ilyen szarokat életed végéig hanem kigyógyíttadnád magad.

2014. júl. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:

nem sok nyugdíjast ismerhetsz, ha szerinted ők élnek a legjobban. A legtöbb örül, ha a rezsi kifizetése után marad beki kajára, vagy az elromlott dolgai javíttatására.

A nyugdíjasok egész életükben fizették a járulékokat, aminek csak a töredékét kapják vissza.

De miből gyógyítanák azt, aki fiatalon lesz rákos? Vagy súlyos baleset éri?

Nem reformálni kellene, habnem a járulékokat nem költeni el másra. Nem kellene az OEP-nek palota, felesleges adminisztráció stb.

2014. júl. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
15%
Én meg minden cukorbeteget agyhejen vágnák. Ők nem maguknak okozzák tán a betegséget? Fene a szájok szélit!
2014. júl. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
Gondolkodjatok már egy kicsit,egy gerincműtét 5-8 millió forint...ennyit senki nem fizet be egész életében.
2014. júl. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
87%
11-es: kigyógyítattnám magamat? Áruld már el hogyan????
2014. júl. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
6%

"11-es: kigyógyítattnám magamat? Áruld már el hogyan????"


Úgy hogy kezelnéd a betegséget, nem ilyen szarokat szednél. Ezeknek egyetlen célja a profit, hogy a hozzád hasonló hülyéknek életük végéig eladhassák az inzulint. Kigyógyulni fillérekbe kerül inzulinozni vagyonokban. Ha ezt se látod be magadtól akkor csak sajnálni tudlak.

2014. júl. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
83%
Ha a cukorbetegséget meggyógyítanád akkor Nobel díjat kapnál...
2014. júl. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
87%
De áruld el, hogyan tudok kigyógyulni? Mert arra nem válaszolsz! Szerinted viccből szurkálom magam, mert az olyan jó?
2014. júl. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy meg eladni nekem az inzulint, az inzulin ingyen jár nagyokos. Nagyon el kell nekem adni.
2014. júl. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

"A nyugdíjasok egész életükben fizették a járulékokat, aminek csak a töredékét kapják vissza.

"


Egy fenét évente emeltek nekik inflánció felett nyugdíjat éveken át kaptak 13. havi nyugdíjat ingyen eü ingyen utazás.


Jelenleg az eüt több mint 50%-ban a 60 év felettiek veszik igénybe. És nem fizetnek semmit érte.

2014. júl. 23. 10:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!