Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért ez egy kicsit nem...

Azért ez egy kicsit nem szánalmas és nem mond el valamit a magyarokról?

Figyelt kérdés
[link]
2014. júl. 16. 17:13
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
85%
Szánalmas a magyarok nyelvtudása. Ezen nincs mit ragozni. Mind az oktatás, mind pedig a mentalitás rossz.
2014. júl. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
67%

"Kéne csinálni egy olyan felmérést is, hogy az eu egyes országainak lakosai hogy beszélnek magyarul, milyen arányban. És akkor az mit mondana el róluk?"

Ezt ugye nem gondoltad komolyan? Ha igen, akkor téged minősít. Az angol világnyelv, a magyar pedig nem.

Ha tudod, akkor értelmezd a leírtakat.

2014. júl. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

én vagyok a 3-as válaszadó.

Azért meglátszik az értelmi színvonal,de komolyan.Lepontoztok 11%-osra,de annyi gógyitok nincs,hogy utánanéznétek,miért állunk ilyen pocsékul. Nem a másik ország rossz teljesítményével kéne jönni,hanem azzal,hogy az 1.legrosszabb hely a mienk angol nyelvtudás terén. És ez a szégyen. És jöhetnek a "hazaáruló" kifejezések,cseppet sem izgat,el kéne gondolkodni,hol van a hiba a rendszerben. Az én középiskolámban megadták a kettest 11.évfolyamon,ha elmondtad,milyen színű ruhát viselsz aznap. Persze nem én voltam a delikviens szerencsére. Na ez kb 4. osztályos színvonal. A többit meg tanuld otthon magad hozzá,mert ha nem,akkor sz*rba leszel az érettségin... és ez ment 4 évig középiskolában.

2014. júl. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
89%

Mit mond el a magyarokról mégis? Azt, hogy nem beszélnek angolul. Ez szintén elmondható a német középkorosztályról, akik szinte csak németül beszélnek. A francia középkorosztállyal sem boldogulsz más nyelven, csak franciául.


A 20% már csak azért is nagy ferdítés, mivel az iskolákban a rendszerváltás óta, azaz 25 éve szinte minden diák tanul angolul, németül, franciául, stb.

2014. júl. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
47%
A sok idióta méltatlankodó azt talán nem tudja, hogy itt kommunizmus volt? Nyugaton azt se tudják mi az a kommunizmus, hogy a leggonoszabb ideológia. Az iskolákban senkit nem tanítottak angoilul beszélni, csak oroszul. És mivel Magyarországon sokkal több idősebb van, mint fiatal, ezért ők ezt az oktatást nem kapták meg; őket belevéve ilyen rossz az angol tudásunk. És akkor mi van? Mégis mit mondana el? Azt, hogy évtizedekig szenvedtünk egy olyan nemzetromboló, gyilkos rendszerben, amit kommunizmusnak hívnak!
2014. júl. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
21%
Nem szánalmas, azok ti vagytok hungarofóbok.
2014. júl. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
38%
jó,akkor hungarofób vagyok. Kit érdekel mit gondolsz... :D
2014. júl. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
30%

"jó,akkor hungarofób vagyok. Kit érdekel mit gondolsz... :D"


Engem sem érdekel, meg senki mást sem csak röhögünk rajtatok ahogy erőlködtök. :)

Nem te kakiltad a spanyolviaszt kisfiam! :D

2014. júl. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
38%
de nem is az olyan "nagymagyarok" mint ti :-DD
2014. júl. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
29%

"de nem is az olyan "nagymagyarok" mint ti :-DD"


Micsoda (moderálva) vagy, úgy látom a hozzád hasonló "művelt, nagy inglistudásúaktól" többet nem kell elvárni, de legalább van egy dolog amire püfölheted a melledet, más úgysem jutott neked. :)


Amúgy meg már leírták, hogy itthon úgysem használja mindenki az angolt, akinek kell az úgy is megtanulja, bár az meg tényleg igaz, hogy úgy lehet normálisan megtanulni ha az adott idegen nyelvű közegben van az ember, bár ez neked túl magas.

2014. júl. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!