Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért ez egy kicsit nem...

Azért ez egy kicsit nem szánalmas és nem mond el valamit a magyarokról?

Figyelt kérdés
[link]
2014. júl. 16. 17:13
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Hát a magyar pont hogy nem lepett meg. A német viszonylag alacsony eredmény lepett meg és a román meg görög viszonylag magas eredmény.
2014. júl. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
21%
De gondolom azt már nem tartjátok szánalmasnak, hogy Japánban senki sem beszél idegen nyelven max. 1-2-en koreaiul, sőt örültök mennyire őrzik a kultúrájukat!
2014. júl. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

Szerintem az ide válaszolók nagy részének fogalma sincs, hogy a japánok mekkora része beszél angolul...

Am kb 12%-uk beszél angolul. Ezzel olyan országokkal vannak egy kategóriában, mint Bhután, Thaiföld meg Zambia. Szóval az is elég nagy szégyen szerintem.

[link]

2014. júl. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
62%

Az a gáz,barátaim,hogy igaz volt amit a 0%-os le-negatívolt egyén mondott.


Már általános suli elvégzése után beszéltem az angolt,és országos versenyen is szép eredményt értem el mert a családban már kiskorom óta nyomatták belém,hogy ezt tanulni kell.


Erre középiskolában egy idő után már épp hogy csak hebegni-habogni tudtam mert egy csomószor még az angol tanár!! mondta,hogy ne beszéljünk angolul mert nem érti,aztán ha a gyerek megkérdezte mert nem figyelt,hogy "What was the question?" a tanárnőci vagy magyarul válaszolt,vagy úgy nézett a gyerekre mint valami hülyére és mondta,hogy "mondja nyugodtan magyarul".



És egy olyan cukimuki édibédi szőke cicababa volt négyes-ötös aki egy mondatot nem tudott összerakni,meg a szavakat nem tudta kimondani.


Ennyit erről,meg a nyelv-oktatás fanatikus védelmezéséről.

2014. júl. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Utolsó: Japánban minden felnött ír/olvas/beszél angolul, méghozzá igen jól.


Aki szerint meg az angol és a spanyol ugyanaz, annak a butasága igen nagy. Az általa felhozott példák azért hasonitanak, mert minden benne lévö szó a latinból ered.


Mellesleg Nyugat- és Észak-Európában minden középiskolát végzett tud annyira angolul, hogy alapszinten beszélni, olvasni tudjon, még azok is, akiknek érettségijük sincs.


Az angol világnyelv, a modern tudományok nyelve, ezért alapvetö minden müvelt ember számára, hogy tudja.


A magyart meg ugyan minek tanulná valaki is a magyarokon kivül, amikor semmire sem jó - ezzel az erövel akár a mongol nyelv is kb ugyanannyira fontos, mint a magyar.


A magyarországi nyelvoktatás meg igencsak gyönge, a legtöbb felsöfokú nyelvvizsgát végzettek képtelenek a nyelvországban megértetni magukat.

2014. júl. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
17%
De ez is egy tipikus magyar szokás,hogy egyből "gyalázod a magyarokat te mocskos hazaáruló" csak mert rámutat valami igazra,meg egyből a világ összes országával jövünk,csak a mi sarunkat takargassuk,nem is annyira gáz hogy beszélem az inglist,viszlát jövőre külföldön,haha.
2014. júl. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
74%

Az, hogy az iskolában 5-ös voltál, meg van egy nevetséges középfokúd, az messze nem jelenti azt, hogy tudsz angolul beszélni. Ez csak azt jelenti, hogy meg tudsz jól oldani tanárok által összeállított feladatokat.

Megtanulni angolul beszélni, csak anyanyelvi környezetben lehet. Szóval megnyugodhat a sok magyar-gyalázó dilettáns barom, mert nagy valószínűség szerint ők is csak hápognának, ha hozzájuk szólna valaki angolul.

2014. júl. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

19: Meglepődnél, azt hiszem..... ;)

Az szokott így beszéni, aki az életben abszolút sikertelen, és itt legalább azt tudja mutatni magáról, hogy ő valaki. Ne aggódj, szerintem pont annak tartunk, mint a környezeted :).

2014. júl. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
21%-osnak írtam, miután megmutatta, milyen kultúrálatlan, tanulatlan személy is ő.
2014. júl. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Majd később visszanézek, ha már mindenkit töröltek, aki nem bunkó!
2014. júl. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!