Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utáljátok Bokros Lajost?

Miért utáljátok Bokros Lajost?

Figyelt kérdés

Akárhol felbukkan a neve, az a reagálást olvasom, hogy szemét ember, amerikának szolgája, meg bank mutyi.

Viszont azt sokan elfelejtik, hogy az első fidesz kormány a bokros általán összespórolt összegből élt szinte.

Na most, ha az nézzük, hogy a mutyi igaz, akkor kérdezem én:


Trafikmutyi, nyugdíjmutyi, erőmumutyi, szabad piac és szólásszabadság elvesztése nem zavar titeket? Vagy a gyurcsány féle fröcsögés? Mszp féle amatőrködés?

Vagy kettős mércét alkalmaztok? És még csodálkoztok, ha ugyanezt kapjátok?


Lehet, hogy Bokros is lop, viszont rendbe rakta az ország költekezését.


Miért gyurcsánynak és orbánnak van szavazótábora, amikor Bokros HA!!! van olyan mocskos mint ezek, de legalább hasznos dolgot is csinálna?


Legyetek szívesek érvekkel jönni, ne "amerika szolgája, libsi" stb szintű fröcsögésekkel, mert attól nem lesz jobb.


Sokan mondjátok, hogy a legkisebb rosszra szavaztok? A fentiek szerint ő kisebb rossz, mint orbán vagy gyurcsány mszp meg a többi semmirekellő.


2014. júl. 7. 16:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem a hetes válaszoló nincs tisztában azzal, hogy mekkora az újraelosztás nálunk, és mennyi a régió többi országaiban, pedig a kettőt összehasonlítva egyértelmű, hogy jelentős kiadáscsökkentés lenne szükséges. Ezt képviseli Bokros, és ez nem szimpatikus neki, mert "mindíg" (sic!) negatívukat mond. Persze mennyivel jobb Orbán, aki mindig csak a sikerpropagandáját tolja a buta társadalom fejébe, mennyivel jobb ez, hiszen jó elrugaszkodni a valóságtól, és azt hinni, hogy jól megy a gazdaságunk, miközben kilátszik a s.ggünk a gatyából.
2014. júl. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
6%
7-es vagyok. Most hogy jön ide már megint Orbán? A kérdés az volt :Miért utáljátok Bokros Lajost? Leírtam a véleményem de ez se jó. Minek kérdezni ha a nem szimpatikus válasz le van hurrogva. És azt se mondtam hogy soha semmiben nem volt igaza.
2014. júl. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Gyurcsánynak is van néha értelmes gondolata a társadalom jelentős hányada még is utálja.
2014. júl. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
46%
Onnét jött ide Orbán, hogy azt írtad, hogy mindig csak negatív dolgokat mond Bokros, erre reflektáltam kissé gúnyosan, hogy mennyivel jobb az, ha Orbán csak pozitív dolgokat mond, miközben egyáltalán nem működik jól a gazdaság. Orbán helyett általánosságban kellett volna megkérdeznem tőled azt: mennyivel jobb az, ha valaki a valóságot megszépítve csak pozitív dolgokat mond? Segíti ez az országot, vagy inkább az segíti, ha reálisan elemezzük a helyzetet, és meghozzuk a szükséges intézkedéseket (még akkor is, ha azok megszorítások)?
2014. júl. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy vélemény amellett, hogy miért volt haszontalan a Bokros-csomag. Amúgy szerintem felesleges ezen agyalni már.

2014. júl. 8. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Te sem vagy idősebb 25nél...
2014. júl. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Alapvetően az a gond vele, hogy a mainstream neokonzervatív-neoliberális gazdaságpolitikát gondolja a gazdaság jövőjének.


Több a zöld baloldalra húzó közgazdász (Dr. Róna Péter, Dr. Pogátsa Zoltán) képviseli azt, hogy egyrészt nem ez az egyetlen alternatíva, és ez az alternatíva szintén nem fenntartható ugyanúgy, mint Matolcsy unortodox gazdaságpolitikája, hanem ide strukturális reform kell. Hogy hogyan? Hallgassátok meg a véleményüket.

2014. júl. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem mindenki utálja. En tisztelem. Annak a megszorításnak volt legalább ertelme.
2014. júl. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
51%

Egyértelműen azért, mert elvenni akarna és ugye a sok posztkomcsi pedig csak azt várja, hogy az állam tartsa el őket.

A legjobb erre az amikor volt még választásoknál egy kérdés, hogy miért szavaznak a Fideszre és sokan azt írták, hogy a gyerekek után járó adókedvezmény, családi és a többi. Az már nem gond, hogy ezzel párhuzamosan leépítik az oktatást és az egészségügyet a kis csemetéjük számára és az sem gond, hogy idősebb korára csak egy üresfejű zombi lesz a gyerekükből.


Egyszerűen ilyen hülye a többség és most nem csak a Fidesz szavazókra értem, hanem azokra is akik képesek voltak Gyurcsány új pártját életre kelteni, az elvakult jobbikosokra és a többi emberre akik egyszerűen képtelenek felfogni, hogy Magyarország számára egy komplett gazdasági reformra lenne szükség amiben a megszorítások bevezetése ellengethetetlen.

2014. júl. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem szeretem amikor már a kérdésben olyan állítást fogalmazol meg kérdező, ami nem igaz.

A magyarok többsége nem utálja Bokrost, sőt, nagyra tartjuk őt.

2014. júl. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!