Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utáljátok Bokros Lajost?

Miért utáljátok Bokros Lajost?

Figyelt kérdés

Akárhol felbukkan a neve, az a reagálást olvasom, hogy szemét ember, amerikának szolgája, meg bank mutyi.

Viszont azt sokan elfelejtik, hogy az első fidesz kormány a bokros általán összespórolt összegből élt szinte.

Na most, ha az nézzük, hogy a mutyi igaz, akkor kérdezem én:


Trafikmutyi, nyugdíjmutyi, erőmumutyi, szabad piac és szólásszabadság elvesztése nem zavar titeket? Vagy a gyurcsány féle fröcsögés? Mszp féle amatőrködés?

Vagy kettős mércét alkalmaztok? És még csodálkoztok, ha ugyanezt kapjátok?


Lehet, hogy Bokros is lop, viszont rendbe rakta az ország költekezését.


Miért gyurcsánynak és orbánnak van szavazótábora, amikor Bokros HA!!! van olyan mocskos mint ezek, de legalább hasznos dolgot is csinálna?


Legyetek szívesek érvekkel jönni, ne "amerika szolgája, libsi" stb szintű fröcsögésekkel, mert attól nem lesz jobb.


Sokan mondjátok, hogy a legkisebb rosszra szavaztok? A fentiek szerint ő kisebb rossz, mint orbán vagy gyurcsány mszp meg a többi semmirekellő.


2014. júl. 7. 16:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Azt azért tudni kell nem mindenki értelmes ember, ami még fontosabb h nem mindenkit érdekel a politika sőt sok embert nem érdekel. Ők csak annyit tudnak bokrosról h bokros csomag és akkor már fújj. Pedig ha nem rontják el azt amit ő elkezdett már itt is euró lenne rég és nem kerültünk volna ekkora válságba.
2014. júl. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Na gyerünk, aki lepontozta az első választ, az szólaljon meg, ne csak a gombokat nyomogassa. Vagy nincs érve?
2014. júl. 7. 17:42
 3/21 asmosys ***** válasza:
72%
Bokros olyan volt mint egy fogorvos. Élvezni nem lehetett, de szükség volt rá. Persze mi azóta is gumicukorral öblögetünk.
2014. júl. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Igaza van az elsőnek.
2014. júl. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
23%
Bokrost divat utálni, az utálkozók gyakran nem tudják megmondani, hogy miért. Ezenkívül jobboldali, és ugyebár ez Magyarországon nem népszerű, a társadalom 90%-a baloldali.
2014. júl. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
51%
Na igen, egyedül ő képvisel a jobboldalt.
2014. júl. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem én pontoztam le az 1.-őt. Utálni nem utálom egyébként de nem is kedvelem. Nem egy nem kettő nyilatkozatát vagy stúdió beszélgetését láttam már, de még egyik után se voltam jobb kedvű. Olyan azért szerintem nincs hogy valaki mindíg mindenben a rosszat és negatívumot lát csak. Mindíg lehangoló elkeserítő mondatai vannak. Mindíg elvenni megszorítani akar amire már egyre jobban nem vevők egyes nyugati országok mert az sem jött be. 5 éve mondogatja hogy nem fenn tartható a gazdaságpolitika . De ha még 30 év múlva is életképes lesz Magyarország ő akkor is azt fogja sulykolni hogy nem tartható ez fenn sokáig. Tehát az egész ember egy nagy negatív jelenség ezért nem kedvelem de ugyan ilyen tipusú bármely más embert sem. És még ez is sokat nyomott a latban mert szerintem komoly ember pláne politikus ilyet nem csinál. : https://www.youtube.com/watch?v=KygUPzBy0Vk
2014. júl. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Hát ha azt nézzük, a mostani tényleg nem fenntartható, mert folyamatosan hitelt vesznek fel (ugye mi is az államháztartási hiány? 3%? az is hitel).


Továbbra sem értem, hogy hogyan nem tud még elegendő aláírást se összegyűjteni, hogy induljon egyáltalán a MOMA.


És igen, én is egyetértek azzal, hogy ő képviseli egyedül a jobboldalt. Jobbik fidesz egy vicc, komcsi baloldali politikával, az a hungarikum féle kommunikáció meg csak átverés.

2014. júl. 7. 18:50
 9/21 anonim ***** válasza:

"Mindíg elvenni megszorítani akar "


50 százalék feletti állami újraelosztás mellett nem is akarhat mást.

2014. júl. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Volt is egy ATV-s interjúja (nem szeretem az ATV-t, youtubon láttam), Belgiumot meg M.o-t hasonlította össze.


Köztudott, hogy belgák eszméletlenül szociálisak, valami 57%-ot vonnak le a fizetésből, mert magas mindenféle ellátás.


Magyarországon, 5 szintű állami közigazgatás van, azt hiszem, önkormányzat, járás, megyeszékhely, területi, meg országgyűlési, ha jól emlékszem.


ILYEN NINCS BELGIUMBAN SE! Sőt, ilyen csak oroszoknál van, meg Kínában.


Nem semmi. Csodálkozunk, hogy a sok befizetett adó után nincs normális egészségügyünk?

2014. júl. 7. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!