Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van rivalizálás Vas és...

Miért van rivalizálás Vas és Zala megye között?

Figyelt kérdés

Én Vas megyei vagyok, és sokszor hallom, hogy "sötét zala", meg hogy a "buszsofőr részeg volt, de mielőtt átért zalába volt annyi ereje, hogy felkapcsolja a világítást"


Meg zalaiaktól hallottam a "vas megye Magyarország szégyene" szöveget is.

Valaki mondta, hogy ZTE-Haladás/Körmend meccsen a legdurvább.


Mitől alakult ez ki?:D Ti tudtok erről valamit? persze én nem szoktam ilyeneket mondogatni, csak kíváncsi lettem.



2014. júl. 1. 08:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Miket szoktak még mondani?
2014. júl. 1. 08:47
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Mivel a magyarok alapjáraton egy eléggé gyűlölködő és kötekedő népség, ezért ez sem meglepő.
2014. júl. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Zala azért "sötét", mert ott később lett közvilágítás, mint Vas megyében. Nem az emberekre vonatkozik, hogy "sötét".

A sportcsapatok meg mindenhol a közelben levővel rivalizálnak, hülyén is nézne ki, ha a Lokival vagy a Szolnoki Olajjal rivalizálnának a vasi csapatok.

Amúgy a Körmend-Falco ellentét durvább, és mindkettő Vas megyei.

2014. júl. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vázsi vágy?
2014. júl. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!