Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban számít az üzleti...

Valóban számít az üzleti életben az izraelita származás?

Figyelt kérdés

Miként lehet elhitetni velük, hogy izraelita származású, vagy vallású vagyok? Nem szeretnék becsapni senkit, csupán sok zárt, egymást segítő közösség létezik amelyekből kizárják a gójokat. Ez egészen odáig nem is probléma, amíg az egyedi termékeimet el tudom juttatni komolyabb magaslatokba.


Egyébként VALÓBAN zsidó származású vagyok, de nem követem a vallást.


2014. jún. 25. 15:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Jó most nem erről beszélek, hanem egy rendes zsidó ember azért nem áll szóba mindenféle jöttment proli gójjal.


No de ha a srác zsidó! Akkor kérdezze meg nyugodtan a hoffenmaiert, az tud majd segíteni!"


Rendes zsidó ember a gój szót nem lenézően használja és maga a gój szó az nem pejoratív, kérlek te se használd annak. Egy zsidó üzletember nem fog szóba állni semmilyen prolival üzleti célból. Hoffanmaier se fog neked segíteni a két szép zsidó szemedért.

2014. jún. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Értem, azért megoszlanak a dolgok.

Egyebkent a zsido vallasu emberek meg tudjak rolam mondani, hogy csak bloffolok? Koltoi kerdes. De gondolom nem.

2014. jún. 25. 20:27
 13/16 anonim ***** válasza:
Még is mit? H nem vagy vallásos?
2014. jún. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Valszeg az én zsidó haverom is azért nem viszi sokra a sok esze ellenére, mert nem vallásos, református a felesége és még egy nyamvadt mezüze sincs felszögelve az ajtó tokjára.
2014. jún. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kb. annyira számít, mint minden más közösség: A család, közös iskola, közös ismerősök stb. nyilván egy olyan közösségben, ami eleve zárt, ott tudatalatt is jobban viszonyulnak egy közösséghez tartozó személyhez.
2014. jún. 26. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha nem követed a vallást akkor miért írtad "goj"?
2014. júl. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!