Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amerika fanok! Mi a véleményet...

Amerika fanok! Mi a véleményetek arról, h valószínűleg foszfor bombát alkalmaztak a barátaitok Kijevben?

Figyelt kérdés

A legjobb, h a magyar médiába nem is igazán jutott el a hír(van egy olyan érzésem, h ha az oroszok csaptak volna oda, reggeltől-estig erről szólt volna a híradó)---> majd pár sort erről is pötyöghetnétek!

Még tutibb, h egyedül a magyar ATV hozta csak le, de ma már a Google se találja azt a cikket, hiába a "kijev, foszfor, Atv" keresőszavak.

Tehát ez a demokrácia, h foszforbombát dobálunk majd cenzúra?

Mi erről a véleményetek?



2014. jún. 22. 09:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
A Russia Today kozvetlenul Putyin iranyitasa alatt allo lakajmedia, azt sem hiszem el, amit kerdeznek.
2014. jún. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
Nem vagyok Amerika fan és barátaim sincsenek Kijevben. Őszintén mit szólok? Amíg nem itt történik addig nem érdekel. Ahogy az sem érint hogy Izraelben/Palesztinában mit csinálnak, a Ruandai mészárlás is felkavaró de nem lehet mit tenni. A kis fotelodból könnyű szájkaratézni, de ha valami történne te is ugyanúgy fosnád össze magad az első fronton mint az újoncok többsége, köztük én is. Örülök hogy neked ilyen kényelmes életed van, és az a legnagyobb problémád. Akkor kellene aggódni, ha a front felénk jönne de úgy néz ki, hogy távolodik.
2014. jún. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

[link]


Egyébként miért Amerika fanokat kérded mikor itt az Ukránok és a Szeparatisták harca megy?

2014. jún. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ja igen, a google egyebkent minden tovabbi nelkul megtalalta a cikket: [link]
2014. jún. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Mit ütöttél be?

Én amit leírtam, nem dobta ki.

2014. jún. 22. 09:50
 6/17 A kérdező kommentje:

Jah és lehet h megtaláltátok, de hol a többi?

RTL Klub, TV2 meg a többi.

Mondom pár sort lehetne pötyögni.

Ahogy az is tetszik, h "amíg nem itt megy addig nem érdekel"

Bezzeg ha oroszok lennének már lázadnál...

2014. jún. 22. 09:53
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
És ahhoz mit szólsz, hogy Moszkvának semmi köze az egész kelet-ukrajnai háborúhoz? Putyin ártatlan mint a ma született bárány. Ugye?
2014. jún. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Valoszinuleg pont azert nem vettek at a hirt, mert a Russia Today a 'forras'...
2014. jún. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként erről 1-2 videó van youtube-n és ennyi semmi más megerősítés és semmi. Most ilyet adjanak le? Kitudja hol készült a felvétel, vagy h szerkesztik meg.
2014. jún. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Látom nem jött át amit akartam. Ha az oroszok csinálták volna az sem érdekelne. Ha nem csak ott csinálnák, hanem mondjuk már Kárpátalja felé akkor ideje lesz aggódni mert elég közel van már. A nem érdekel nem azt jelenti, hogy nem is követem figyelemmel, csak nem törnek ki belőlem ilyen jellegű érzelmi reakciók. Egy jobb világban senki nem ölné egymást, de a világ nem jó.
2014. jún. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!