Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz megint átveszi a...

A Fidesz megint átveszi a Jobbik retorikáját?

Figyelt kérdés

Már a júniusi választások előtt is felment bennem a puma, amikor hallottam, hogy Orbán Viktor a HírTV-n "magunkfajtázik", amit azelőtt nem tett és köztudottan Morvai szófordulata...


Pár napja viszont láttam a HírTV-n Semjén Zsoltot, és bár csak pár pillanat erejéig figyeltem, éppen azt mondta, hogy mekkora gondot okoznak az országnak a multinacionális cégek, ezek ellen teni kellene valamit, meg az államadósság érdekében is feltétlen lépni kell, ha jól emlékszem még azt is mondta, hogy lehetséges megoldás az újratárgyalás.


Én eddig ezeket a Fidesz-KDNP szájából nem hallottam, csak a Jobbikéból...


2010. jan. 3. 22:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
59%

Ahogyan előttem írták a Zsidesz mindig is lopott, sosem volt saját ideológiája.Ha a libsik voltak a menők akkor libsik lettek.Ha a pirosfehérzöld volt a menő,akkor pirosfehérzöldek lettek.


Előző: ők tényleg héberek? van forrásod?

2010. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
41%
Érdekel a politika, bár néha felkavarja a gyomrom, az ATV újságíróklubjának zsidójai mondták, hogy ezek a "hitközség" tagjai. Lovas István a "Menora" nevúű kanadai cionista újságnál dolgozott, a 90-es években "származási alapon" kért és kapott letelepedési engedélyt Izraelbe -ezeket a tényeket kénytelen volt Lovas is elismerni az írásos bizonyítékok hatására-. Egyébként pár éve nyílt sajtóvitára hívta a szintén zsidó Tasnádi, aki bevitte Lovas szüleinek kikeresztelkedési iratait, egyéb bizonyítékokat. Persze Lovas nem mert kiállni vele nyilvános vitára, Bencsiket küldte -"Újságíró klub" vs. "Péntek esti újságíró klub" eset-, aki csak pislogott. Bencsik egyébként -a volt "Munkásőr" egykori főszerkesztője-, Bayerhez hasonlóan a Népszabadság munkatársa volt. Mocsok ez az egész, nincs egyetlen valamire való párt se ebben az országban, bár ilyen söpredék "nemzet" esetén ....... Jó ideje szégyellem, hogy magyarnak születem, de ez van.
2010. jan. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
59%
Ja, Hering Csaba, Chrudinák barátja, volt panorámás társa könyvet is írt arról, hogy lett izraeli tisztből magyar hazafi, szánalmas az egész. A kuruc.infótól kezdve bohózat az egész, a valódi jobboldaliságot itt ne keressetek egyetlen pártnál se. Emellett majdnem annyira undorodok az utcán ordibáló, magát "jobboldalinak" valló, unintelligens, bunkó, kádárista csőcseléktől.
2010. jan. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
60%

"Orbán-fan Vona se túl hiteles személyiség."


Hmm,ezzel azért vitatkoznék. Vona azért hagyhatta ott Orbánt, mert ráébredt hogy nem jó oldalon áll.

2010. jan. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!