Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon az RTL leáll a mélyen...

Vajon az RTL leáll a mélyen tisztelt és nagyra becsült és tisztességes politikusok lejáratásával?

Figyelt kérdés

2014. jún. 20. 20:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én is törzsgyökeres Fideszes vagyok, de még a havi 240.000.- sem keresem meg. Áruld már el, hogy hogyan és mivel lehet keresni havi másfél millát?
2014. júl. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Egy meseszép ***** válasza:
18.! Ez egy kicsit durván lett megfogalmazva, de én se értem, miért nem lehet valódi tényekkel vitatkozni, ez helyett ide kell hozni mindenféle hülye oldalt, és az ott leírtakon "poénkodni".
2014. júl. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Másfél millát? Hogyan kereshetsz annyit? Nálunk az egész család Fideszes, és még a negyedét sem keresi meg senki. Mit kell csinálni annyi pénzért? (bár igazad lehet! mert a többi ismerősünk és barátok, akik szintén nézettársak szinte már havonta vesznek autókat, meg ingatlanokat.)
2014. júl. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Mi a fene van itt? Milyen tévúton megy már a kommentezés???
2014. júl. 28. 07:07
 25/25 A kérdező kommentje:
2014. aug. 23. 11:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!