Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért építtet ennyi...

Orbán miért építtet ennyi stadiont? Miért áll ez érdekében?

Figyelt kérdés

2014. jún. 12. 12:57
1 2 3
 11/25 Imre Pál ***** válasza:

9-es

Mit értesz ezalatt?

2014. jún. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Imre Pál ***** válasza:
25%

"amelyik nagy lazán azt mondta, mi közöm van hozzá "


Miért? Meséld már el légyszíves hogy konkrétan mi módon érint téged ez, vagy az a stadionépítés? Kíváncsi lennék rá, komolyan mondom.

Már persze ha nem pont ott laksz ahol a stadion épül, a szomszédban stb.

2014. jún. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
88%

"9-es

Mit értesz ezalatt?"


Azt hogy neked nehéz problémát találnod az életben, ha eddig látsz. "Ha nem én építem talicskával, akkor nincs hozzá közöm." vagy hogy "kőből épül, nem pénzből". Okos vagy.

2014. jún. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, miért a szar focinkba ölünk pénzt, mikor vannak sokkal jobb sportjaink amikben világelsők vagyunk.
2014. jún. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Imre Pál ***** válasza:
62%

"Azt hogy neked nehéz problémát találnod az életben, ha eddig látsz. "Ha nem én építem talicskával, akkor nincs hozzá közöm." vagy hogy "kőből épül, nem pénzből". Okos vagy."


akkor világosíts fel légyszíves hogy van ez, hátha megtudok valamit?

2014. jún. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
92%

Mert már nincs mire költeni a pénzt!Inkább újítana fel pár kórházat, bizonyára lenne arra is igény.

A stadion helyét meg bevethetnék borsóval, annak is nagyobb haszna lenne!

2014. jún. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
#12/16 Személy szerint arról írok ki kérdést, amiről akarok, akár az Alpha Centauriról is, noha ahhoz aztán végképp semmi közöm nincs.
2014. jún. 12. 13:50
 18/25 anonim ***** válasza:
26%
Magyarországon a legnépszerűbb sport, ez tagadhatatlan. Eddig semmi nem épült Magyarországon, most a stadionok mellett elég sok minden megépül. A otp liga vagyis nb1 csapatainak teljesen érthető, hogy a lepusztult stadionok helyett újat csinálnak. Minden évben többesélyes, hogy ki indulhat nemzetközi ligában a csapatok közül, ahova követelmény a licences stadion. Szerintem jó marketinggel a következő években növelni tudják a szponzor bevételeket az nb1-ben, tehát felfutó ívben van ez az ágazat. Ráadásul van ennek egy kis úri buli része, ami szintén gazdaságilag hozhat.
2014. jún. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
84%
Miért áll ez érdekében? Hogy pl. az itt is felszólaló emberkéi ("mi közöd hozzá"stb.) is megszedhessék magukat. Az ilyen "nemzeti" építkezésekből sok jut a haveroknak. (A fidesznyikek a hasonló kérdésekre mindig csodálkozva reagálnak, minden fórumon, ez a dolguk.)
2014. jún. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
76%

"akkor világosíts fel légyszíves hogy van ez, hátha megtudok valamit?"


Anélkül hogy összeesküvéselméletet szőnék, biztosan mondhatom, hogy a stadion pénzből épül. És a mi pénzünkből. Nem tudom te adózol-e, én igen. Az államnak durván ugyanannyit fizet a munkáltató saját magad után, mint neked. Azaz minden második nap "ingyen" dolgozol. Hogy ebből az ingyenmunkából mennyi fordítódik stadionra, nem tudom pontosan, de nem kevés. Ha a munkád nem a stadionépítés konkrétan, akkor is dolgozol, azért hogy megépülhessen. Kb érthető eddig?

Most a hasamra csapok, és tippelek: minden magyar dolgozó állampolgár 5 órát dolgozik havonta hogy legyenek stadionok.


Úgyhogy ne mond, hogy nem pénzből épül, meg nem mi dolgozunk rajta.


És akkor szövök egy kis összeesküvéselméletet is bele: Minden magyar állampolgár havonta két órát dolgozik azért hogy Simicska Lajos Dagobert bácsi módjára aranyban úszkálhasson a stadionépítéseken keresztül.


Nem tudom mennyire lőhettem mellé...

2014. jún. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!