Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Emberek! Kezdetek végre...

Emberek! Kezdetek végre rájönni, hogy mi épül ki Magyarországon?

Figyelt kérdés
2014. jún. 7. 09:58
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
54%
sok a birka
2014. jún. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom itt most a szörnyű Orbán - rendszerre, az orbáni diktatúrára kell gondolnunk. Mint az előző két választás megmutatta, az emberek nem kérnek a Fidesz populizmusából. Nacionalista, múltba forduló emberek gyülekezete ők és tudatlan támogatóik, mint a legutóbbi választásokon kiváló eredménnyel szerepelt baloldali, mértékadó, liberális ésmégtudjukmilyen ellenzék arra rámutatott. A választás manipulált, a törvény részrehajlóan módosított, mondották, tüntettek, de a hatalom az ők és az őket támogató széles tömegek demonstrációját brutálisan szétverte.
2014. jún. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
80%
Hát az én fejemben 2010 óta épült ki az elköltözés ötlete most már ez biztos, a tervezés fázis épül ki mostanság szerencsére 20 még nem vagyok szal külföldi egyetemre átzúzok és adieu.
2014. jún. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Na mi épül ki? Kíváncsi lettem.
2014. jún. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
88%
Senni sem épül, rohad minden, csak szép lassan hogy ne vedd észre, mint béka a fazékban amikor megfől sem veszi észre hogy egyre melegebb van, mi sem vesszük észre hogy egyre nehezebb az élet. 20 év múlva lesz 4 millió nyugdíjas meg ugyanannyi közmunkás Magyarországon, ja meg 200 politikus.
2014. jún. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Semmi aktualitás, semmi konkrétumnak látszó moralizálás? Még csak egy nyavalyás dehumanizálására sem tellett? Mit tanult maga a propaganda alosztályon?

Mars vissza tanulni és hagyja meg a profiknak a profizmust igénylő munkát!

2014. jún. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
43%
Az eu pénzszivattyú, ami az MNB segítségével rabolja szét az országot, már rég kiépült, az nem tűnik fel?
2014. jún. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Folyamatosan épl valami. Én pl. teraszt építettem tavaly előtt. Idén kerti tavat ha ezt építésnek lehet nevezni. Ja és a közmunkások folyamatosan csinálják a térkövet a polg. h.-al pincéjében és lassan már az eget is le térkövezik a falu felett. Szokásos provokáció a kérdés. Az emberek nagy többsége a fideszre szavazott legutóbb is . Észre vehetnéd már hogy az ilyen idióta kérdésekre egyre kevesebben vevők.
2014. jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Folyamatosan építik és szélesítik ki a családi adókedvezményt. Szerintem erre gondolt a kérdező , fel is teszek róla egy linket hogy el tudja olvasni: [link]
2014. jún. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Egyre bővülő ipar és felvásárló piac kelet fele is?


Tényleg nem tudom...Szabad a gazda!!!

2014. jún. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!