Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mekkora esély van...

Szerintetek mekkora esély van a revízióra?

Figyelt kérdés

így, több mint 90 év után, véleményetek szerint mekkora esély van arra,hogy MO valaha is visszaszerzi legalább a magyarok által lakott vidékeket?

Sokan egyből nevetségesnek vélik a dolgot, de azt sem kell elfelejteni,hogy a török hódoltság sem 90 évig tartott, hanem jóval tovább és ma, mégis itt vagyunk.

Kérek mindenkit,hogy maradjon a realitás talaján!


2014. jún. 4. 11:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"NAgyon komoly rombolásra és évtizedes butításra lenne itt szükség ennek a megváltoztatásához. Igaz, egyelőre jó úton haladunk efelé."


Én nem évtizedesről, hanem évszázadosról beszélek, de egyébként úgy tűnik egyetértünk. De akkor miért is vagyok "kifejezetten buta"? Ha a jelenlegi tendenciát kivetítjük a jövőre, szerintem nyilvánvaló az eredmény. Persze a 200 évet csak úgy hasból mondtam, de valamikor a nem túl távoli jövőben ez fog történni, ha a jelenlegi tendencia folytatódik.

2014. jún. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 PHP de kóder! ***** válasza:
remelem 0 :)
2014. jún. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"amióta megkaptuk a kettős állampolgárságot. Abszúrdnak hangzik, de azóta mégjobban fogyunk!"


Akkor miért nincs 8 gyereketek? Miért nem mondjátok nekik hogy tanuljanak jól, hogy felnőtt korukba segíthessék a népüket és magas pozíciókba kerülve a magyarokat segíthessék? Miért nem fogtok össze és csináltok egy olyan hálózatot ahol egymással találkozhatnak a (magyar) fiatalok, hogy megkönnyíthessék a családalapítást? Nálunk a romák és a svábok is ezt csinálják, ahol tudják keresik egymás társaságát és nehezítik meg a tisztességes ártatlan magyarok életét. Ti ott kint miért nem csináljátok? Amikor tiétek volt az a terültek akkor miért nem tudtátok megtartani és benépesíteni? Elmondom őszintén, nem kell óvni a gyereked attól hogy súlyos lelki panaszai lesznek, ha másik országban él. Egy család visszafoglalhatná, mégsem vagytok képesek rá. Így jár aki nem bírja a nyomást, egyszerűen kiesik a játszmából. Így jártak a magyarok is, ez van. Sem tudásban, sem szellemi, sem fizikai teljesítésben nem voltak jók.

2014. jún. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Remélem hamarosan lesz valami geopolitikai lehetőség, de jelenlegi módon így nem fog sikerülni.
2014. dec. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!