Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik szavaznak az LMP-re, és...

Kik szavaznak az LMP-re, és ők hol vannak?

Figyelt kérdés

Milyenek ők? Vagy hol vannak? Van valami oldal itt neten, ahol megtalálhatóak a hivatalos párt oldal- fórumokon kívül?

Nem igazán találok rájuk, pár képviselőjük face oldalán vannak hsz-elők, gondolom nagyrészük az, de hol csoportosulnak, ha csoportosulnak, mint a jobbikosok a kurucinfón.



2014. máj. 27. 13:56
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Utolsó, abban igazad van, hogy ma Magyarországon vannak nagyobb problémák is. Csak az a gond, hogy ezek a problémák valahol az emberek fizikai és mentális állapotából is erednek. Lásd például az egészségügyet. Belgyógyászaton a betegek 90%-a azért fekszik bent, mert az életmódjából adódóan került oda: magas vérnyomás, agyvérzés, alkoholizmus okozta májproblémák, szívroham...

Kevés mozgás, vacak kaják, depresszió, rossz szokások.

És bár nehéz felfogni ennek a valós következményeit, de igenis nagy rengeteg terhet ró az egészségügyre.

(Amúgy hozzátenném, hogy az egészséges étkezés nem egyenlő a bio ételekkel. Nekem sincs pénzem ilyesmire, mégis próbálok egészséges ételeket enni.)

Szóval a tudatos életmódot igenis hirdetnie és támogatnia kellene mindegyik pártnak - még ha ennél vannak nagyobb problémák is.

Amúgy én is felfogom, hogy a nagyon szegény és csalódott embereknek miért a radikalizmus felé húz a szívük, csak sajnos - szerintem - a szélsőség soha nem old meg semmit.


Egy korábbi hozzászólásra reflektálva pedig:

az én életfilozófiám alapja is a "mának élés". De nálam van egy szabály, miszerint a saját életével mindenki azt csinál, amit akar, azonban ha ezzel már mások életterébe gázol bele, illetve a környezet megrongálásával jár, akkor onnantól nem támogatom a dolgot.

A ma embere sajnos olyan, mint egy vírus: kizsigereljük, feléljük, végül elpusztítjuk a gazdatestet (jelen esetben a Földet, szűkebb környezetünket).

Igen is látni kell, hogy - jó esetben - nem mi vagyunk az utolsó generáció a Földön, jönnek még utánunk, és valahogy úgy kéne megőriznünk számukra ezt a helyet, hogy minél élhetőbb maradjon.

(Amúgy én sem voltam SZDSZ-es, korábban egyik pártot sem támogattam. A családom sem, sőt, keresztény konzervatív szülők neveltek.)

16:04 voltam.

2014. máj. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!