Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik szavaznak az LMP-re, és...

Kik szavaznak az LMP-re, és ők hol vannak?

Figyelt kérdés

Milyenek ők? Vagy hol vannak? Van valami oldal itt neten, ahol megtalálhatóak a hivatalos párt oldal- fórumokon kívül?

Nem igazán találok rájuk, pár képviselőjük face oldalán vannak hsz-elők, gondolom nagyrészük az, de hol csoportosulnak, ha csoportosulnak, mint a jobbikosok a kurucinfón.



2014. máj. 27. 13:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
9%
Az egykori SZDSZ-esek és a zöldek szavaznak szerintem rájuk. Nem hiszem, hogy szükségük van olyan fórumra mint a kuruckinfó.
2014. máj. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%

Én.

34 éves, jóképű, diplomás pasi.

Itt vagyok egy 30ezres vidéki kisvárosban. (Épp szabin.)

Nem csoportosulok sehol.

2014. máj. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Lumpenproletár ***** válasza:
25%
Akik sem a jobb sem a baloldal elkötelezett hívei-nincsenek sokan. Körülbelül annyian vannak mint az áprilisi és a múlt vasárnapi választás"bemutatta"(5%...plusz-minusz...).
2014. máj. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Lumpenproletár ***** válasza:
6%

Én őket(LMP-sek)nem sokra tartom...többre tartok egy elkötelezett jobboldalit akár ugyanis annak markáns véleménye van úgy mint az igazi"balosoknak".


Az LMP olyan se hús...se hal-semmi.

2014. máj. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Aki középen áll nem lehet markáns véleménye? Ezt kikérem magamnak! Vagy éppen nem lehetséges, hogy az LMP -ben vannak a legokosabbak akik nem a pártot imádják hanem képesek mérlegelni és DÖNTÉSEK mellé állni?
2014. máj. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Én, huszonéves budapesti egyetemista. Soha nem voltam SZDSZ-es, családom vidéki baloldali származású (ugye ők morzsolódtak le elsőként az MSZP-ről).


A szavazóikat hozzászólók között azért meg lehet találni, csoportosulni pl a képviselők Facebook oldalain (Schiffer, Szél) meg a központin (facebook.com/lehetmas) az újabbak meg SRB-nél (facebook.com/sallairobertbenedek), de van Indexen is fórum, meg 168ora.hu-n is. Más csoportosulásról nem tudok.

2014. máj. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
18%
Első éves bölcsészek és frissdiplomás munkanélküliek
2014. máj. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Lumpenproletár ***** válasza:
0%

"Aki középen áll nem lehet markáns véleménye?"


Természetes hogy nem!

2014. máj. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha van 2 maffiaoldal, akkor az, aki mindkettőt elutasítja szerintem elég markáns
2014. máj. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Lumpenproletár ***** válasza:
0%
Én egyébként sosem foglalkozom az LMP-vel(a fentiekben körülírtam hogy miért)-nem is veszélyesek...csak most éppen ráérek és EZÉRT publikáltam ehhez a kérdéshez is.
2014. máj. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!