Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a homoszexuá...

Mi a véleményetek a homoszexuálisok bejegyzett élettársi kapcsolatáról?

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 11:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
94%
Ennyi rengeteget nyuloletet es elmaradottsagot... ha ket ember szereti egymast, nyugodtan kothessenek hazassagot. Ebbe egy ketezer evvel ezelott elt kecskepasztor torzs legendai ugyan ne szoljanak mar bele.
2014. máj. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú, hogy 2014-ben itt tartunk, hogy nem az a normális, hogy mindenki legyen egyenlő.

Így mit akar ez a társadalom ami az elnyomást támogatja? Hogy lehetne így bármit is létrehozni, haladni, hogy az emberek nagy része támogatja random kisebbségek elnyomását?

2014. máj. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség. Én támogatom a melegeket, de ez amolyan féljog, nem házasság, de nem is különélés, hanem ez olyan, mint amikor a csipszemből nem adok, de a zacskót azért kidobhatod te.
2016. júl. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
#21-es vagyok, a lepontozás jogos, háromezer évvel ezelőtt éltek akiknek a legendáit az Ószövetség őrzi, nem kétezer. Én kérek bocsánatot.
2016. júl. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!