Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lenne sokkal jobb a...

Nem lenne sokkal jobb a homoszexuálisok elfogadottsága, ha nem lenne "b uzi hét" meg b uzi felvonulás?

Figyelt kérdés
Mivel a legtöbb ember épphogy provokálónak, feleslegesnek, és undorítónal tartja...
2013. júl. 1. 10:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%

A melegfelvonulás egy elég elcseszett valami.


Adott egy hatalmas teljesen normális szürke tömeg. Ez felvonul, és demonstrálja, hogy teljesen hétköznapi emberek, csupán abban különböznek, ami amúgy is magánügy.


Ami az agymenés a dologban, hogy a tömeg elé tesznek 2-3 buszt, ami totál provokatív, totál gusztustalan, és pont az ellenkezője, mint a mögötte lévő demonstráció mondanivalója.


Annyira tipikusan magyar.

2013. júl. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

Pont, hogy nem magyar a felvonulás.


Csak átvettük, de sajnos se a résztvevők, se a szervezők nem értik a lényegét.

A résztvevők mintha direkt megbotránkoztatni akarnák a "normálisakat", és ezzel csak még jobban elszeparálják magukat.

A szervezők meg nyílt politikai propagandára használják. Pont azt a felvonulást, aminek az alap gondolata, hogy mindenki egyenlő, függetlenül szexualitásától, vallásától, politikai nézeteitől..

2013. júl. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem az egész liberális pereputty jobban járna ha nem akarná a többség ingerküszöbét feszegetni. Valahol meg kellene húzni a mércét hogy mi az ami még védi a kisebbségeket és mi az ami már polgárpukkasztás.

Ha ez az érzékletes határ kontúrossá és elfogadottá válna akkor nagyban csökkenne a feszültség. Sikerülne elválasztani a provokációt a demonstrációtól. Az a baj hogy képtelenek a liberálisok egy képzeletbeli vonal után azt mondani hogy azok az emberek nem liberálisok hanem szélsőségek akiktől elhatárolódunk. Ez nem csak a homárok esetében van így hanem az élet minden területén. Akik nem érzékelik a cigányság problémáit és annak a megoldását, a zsidó kérdés az orrba - szájba holokauszttal és a nekem mindent szabad zsidókkal stb stb. És igen a liberális homároknak cigány védőknek és zsidóknak is el kellene határolódniuk.

2013. júl. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%

Dehogynem.


Egyébként nem rossz ötlet a melegfelvonulás, csak a seggriszáló műbúzákat kellene a rendezőknek haza küldeniük a saját jól felfogott érdekükben.

2013. júl. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
De igen. Sok ember csak azt az egy érvet tudja felhozni a melegek ellen, hogy szerinte idegesítő és undorító, hogy felvonulnak... Én teljes mértékben elfogadom és támogatom őket, de a felvonulást én sem tartom helyesnek, mert csak jobban utálják őket miatta, és ezzel gyakorlatilag magukat diszkriminálják... akik meg alapból nem fogadják el őket, azoknak nemhogy nem fog változni a véleményük ettől, hanem még kétszer annyira ellenségesek lesznek velük... de erről beszéltem már melegekkel, és nekik az a véleményük, hogy márpedig joguk van felvonulni, és márpedig őket vegyék észre, és fogadják el, de nem értik meg, hogy a másiknak a fejével kéne gondolkodni ilyenkor, ha egyszer velük akarják elfogadtatni magukat...
2013. júl. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
73%
Egyébként tökéletes példa a South Park toleranciatáboros része... melegnek lenni egy dolog, elfajzott perverz b*zinak lenni pedig már nagyon más. Sajnos vannak, akik valóban határtalanul büszkék a másságukra, és szándékosan provokálják az ellenzéket, ezért parádéznak bőrtangában, rózsaszín melltartóban, lila parókában, stb... és ezek miatt az aberráltak miatt utálják a többi, normális hétköznapi emberként viselkedő meleget.
2013. júl. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem is ,azt a kamionos-transzis-mutogatós részét nem kellene engedélyezni.
2013. júl. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

"Sajnos" ez a demokrácia vele járója..Hiába járna velle jol mindenki leszámitva a szervezőket. Nem tilthatna be egy rendezvényt csak mert nem tecik a motor felvonulások is engedélyezetek.

Ez a bulirol és provoálásrol szol nem jogokroll.

Minéll joban a szemünk elé tolják anál jobban utáljuk őket.

Szerintem a semi kőzepére kéne átrakni a felvonulást hogy ne zavrja a pestieket ez megoldaná a gondot.

2013. júl. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
22%
Mindig azzal jönnek, hogy nem fogadjuk el őket. Már hogyne fogadnák el őket, nincs velük semmi baj. De ne vonuljanak már fel azért, mert ők melegek, és ezt nem gyenge magamutogatással teszik. Legyenek melegek, nem zavar, de otthon, 4 fal között intézzék el, ne az utcán.
2013. júl. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 tetro ***** válasza:
43%
Annyira kíváncsi lennék, hogy a Budapest paradé mivel volt ennél különb... Mert a miatt soha senki sem mocskos heterozott.
2013. júl. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!