Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért náciznak mindenkit...

Miért náciznak mindenkit akinek eltér a véleménye?

Figyelt kérdés
Aki hazafias, aki családcentrikus, aki kiteszi a nemzeti zászlót... Mindenki náci. Meg aki szeretné megvédni a földjét stb. Mindenki fasiszta náci meg hasonló jelzőkkel illetik. Miért? Az eu szkeptikus pártokat angliában is nácizzák meg mindenkit akinek eltért a véleménye. Kicsit olyan mint a középkorban a boszorkányüldözés.

2014. máj. 23. 23:06
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
67%
Ó. És erre óhajtasz valami "bizonyítékot", forrást, indokot mondani, vagy ez egy axióma?
2014. máj. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
26%

Nagyon szívesen. Kevesebb mint 3 perc alatt találtam jópárat.


[link]


[link]


[link]


Indok? A liberó felfogás szerint ami nincs velük az ellenük van, tehát csak nekik szabad mindent, az ellenzéknek nem :) Mókás kis értelmezése a liberalizmusnak.

2014. máj. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
67%

Félreérted.

„a véleménynyilvánítás szabadságának a gyakorlása nem irányulhat mások emberi méltóságának a megsértésére”


Ez annyit jelent, hogy a véleményeddel nem szabad senkit sértegetni. Nem lehet mocskolódni, megalázni, elhordani, megszégyeníteni.


Azt nem is értem hogy ezzel a módosítással te mért vagy megsértve. Azt pedig főleg nem értem, hogy kapcsolódik ez az egész a liberalizmushoz, amihez konkrétan sehogy nem kapcsolódik a törvénymódosítás.

2014. máj. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
19%

A véleményem jogos kritika. Hogy a libnyikek ezt megalázásnak meg mocskolódásnak fogják fel, az a saját gyengeségük, és az imádott eszméjüknek gyengesége, ezenkívül még ügyes csúsztatás, hisz bármire rá lehet sütni akkor hogy "gyűlöletbeszéd".


A módosítást leszrom,eddig se korlátoztam a véleményemet soha, ezután se fogom. Egy törvény ne akarja már elmesélni nekem, hogy a "helyes" éreznem...

A liberalizmushoz pedig úgy, hogy ők döngetik leghangosabban a mellüket a véleménynyilvánítás, meg szólásszabadság, meg kinyilatkoztatás joga, meg kiskutyafäsza karikára vágva mellett. Egész addig amíg őket nem éri kritika, akkor hirtelen pálfordulatot vesznek, és "fúj gyűlöletbeszéd,tíccsákbea". Mennyire lehet komolyan venni őket ha saját maguknak is ellentmondanak?

2014. máj. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
67%

Én azt hittem van különbség a "helyes érzés" és a "megalázás" között.


Az Alaptörvényt a Fidesz úgy alakítja, ahogy neki jó. (Egyáltalán nem a liberalizmus szerint, nem is értem hogy kötöd ezt a liberalizmushoz.)

2014. máj. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
67%
Aki lepontoz, azt zavarja a véleményem?
2014. máj. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
19%

Valakit nyilván az enyém is zavar, de már megszoktam, hogy legnehezebb az igazat tűrni.

(aki viszont bullshitet ír,azt jogosan pontozom le)

2014. máj. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ez a hozzáállás a fura. Van az én véleményem, a Te véleményed, a Béla véleménye... Szerinted pedig van egy Igazság és a többiek "véleménye".


Erről mit gondolsz?

2014. máj. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!