Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért náciznak mindenkit...

Miért náciznak mindenkit akinek eltér a véleménye?

Figyelt kérdés
Aki hazafias, aki családcentrikus, aki kiteszi a nemzeti zászlót... Mindenki náci. Meg aki szeretné megvédni a földjét stb. Mindenki fasiszta náci meg hasonló jelzőkkel illetik. Miért? Az eu szkeptikus pártokat angliában is nácizzák meg mindenkit akinek eltért a véleménye. Kicsit olyan mint a középkorban a boszorkányüldözés.

2014. máj. 23. 23:06
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
91%
Némi forrást légyszíves.
2014. máj. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
36%

Nem náciznak mindenkit.


Akit náciznak, azok náci, vagy legalábbis neonáci eszméket hírdetnek. És tudjuk hogy most a Jobbikról van szó.


Lássuk mia probléma mondjuk egy "hazafiaskodással":

ez egy Jobbikos (mind tudjuk hogy az vagy) személyétől nem úgy jön ki, hogy "büszke vagyok a nemzetiségemre", hanem hogy "te nem vagy annyira büszke a nemzetiségedre mint én", "te hazaáruló vagy mert nem raktad ki a nemzeti zászlót", "zsidóbérenc vagy, mert nem azonos a véleményed az enyémmel, mindegy mi a véleményed és miért".


A "családcentrikussság" is csak addig terjed nálatok amíg:

- a párkapcsolat kizárólag férfi és nő közti házassági viszony

- a gyerek tulajdon

- a nő tárgy

- mindenki mást tarkónlövünk.


HA a nemzetiességedet úgy fogod alkalmazni hogy a) elfogadod hogy egy nemzetek feletti közösség tagjkai vagyunk b) ebből a nemzetednek haszna származik c) a nemzetedből nem zársz ki vallási, rasszista, vagy egyéb okokból senkit az állampolgárok közül d) nem hamis alapokon nyugszik az eszméd,


ÉS


aki a fentiek ellen vét, azt azonnal elítéled és megbünteted a társaságodban, nem pedig támogatod és még több tarkónlövést ígérsz be,


AKKOR lesz miről beszélnünk.


Ez tehát nem boszorkányüldözés, hanem nagyon is indokolt és egyáltalán nem félrevezető cimke.

2014. máj. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim válasza:
61%
Ez sajnos tényleg így van. A válasz egyszerű, ez is a propaganda része. Ha a mainstream azt sugallja, h. a nemzeti lobogó gonosz, rasszista, náci stb. akk. az agyhalott átlag harciasan, bőgetve vonul és kántálja a külvilág felé, h. ők bizony nácik! A média is megmondta.
2014. máj. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 A kérdező kommentje:

Azt nem szeretem hogy például én nem várom el egy indiaitól hogy bélszínt egyen. Tőlem se várják hogy én békát egyek. Tiszteletben tartjuk egymást. Kirak egy francia egy nemzeti zászlót ez megtörtént eset és már furán néznek rá a szomszédok.

Szerintem én sokkal jobban tisztelem a kultúrákat mint azok akik hirdetik hogy tisztelik. Én nem akarok senkit integrálni elfogadom őket úgy ahogy vannak. Szeretek tanulni tőlük nem akarom megváltoztatni őket. Ők sem akarnak engem. Viszont azok akik azt hirdetik hogy egyenlőség azok ezalatt azt értik hogy mindenkinek a kultúráját félresöprik nem érdekli őket és legyen mindenki egyforma gondolkozzon mindenki ugyan úgy. Na erre válaszoljatok. Ne egy két szót kiragadva.

2014. máj. 23. 23:41
 15/58 anonim ***** válasza:
28%

Mert sokan szeretnék, ha ez az agyongyötört, kivéreztetett, 94 éve hadisarcot fizető, körülnyirbált kis ország eltűnne a Föld színéről- és ez egy kitűnő adukártya ehhez. Lassan elvárás, hogy szégyelljük, hogy magyarok vagyunk, lassan szégyen a szót kiejteni:

HAZÁM

2014. máj. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
58%
Nem kell ezt így túlbonyolítani, ma Európában a multikulturalizmust nyomatják ezerrel-teszik ezt bizonyos valakik, saját önös érdekből. Tombol a liberalizmus. Sajnos átlépték a határt, és ez a legfőbb baj.
2014. máj. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 A kérdező kommentje:

Sajnos sokaktól hallom hogy szégyenli hogy magyar. Ezt szó szerint halottam egy ötvenes anyukától. Alapjaiban ha lenne rá oka pl.: kettős állampolgár és az apja magyar és nem szereti vagy valami... Viszont semmi igazi indoka nincs.

A médiából az hallatszik hogy aki hazafi az náci. Szégyen ha hazafi vagy.

2014. máj. 23. 23:47
 18/58 anonim ***** válasza:
55%

-Rabbi, mi a privatizáció?

-Amikor elvesszük az emberektől a vagyonukat szinte ingyért.

-És nem haragszanak meg érte?

-De, azt hívjuk antiszemitizmusnak.:)



Bocs, de néhány napja olvastam és szerintem haláli. Amúgy általában akit nácinak hívnak annak oka van, persze gyakran összekeverik a fasizmussal, ami azért nem pont ugyanaz.

De persze vannak nyilván vannak sajnos egyre többen akik ok nélkül használják ezt az amúgy igen súlyos jelentéssel bíró szót. Ezzel támadják akik népszerűbbek stb. Sajna sok hülye külföldi meg elhiszi. Amúgy van a hazafi, annál erősebb a nacionalista, persze ez is egyéntől függő. És általában aki egy csöppet rasszista vagy antiszemita már rögtön náci, hogy miért azt nyilván sejted.

2014. máj. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 A kérdező kommentje:

Afrikaiakat akik nem akarnak az afrikai unióhoz csatlakozni is nácizzák. Harcok dúlnak az unió pártiak és a hazafiak között. Vérrel ak47 esekkel. Ha valaha is lesz afrikai unió azt nem demokratikusan érik el.

Mindenki náci aki nem ért egyet.

2014. máj. 23. 23:51
 20/58 A kérdező kommentje:
"Az Afrikai Unió békefenntartó missziója azt jelentette, hogy a harcok több napon át tartottak és a fegyveresek legalább 10 falut rohantak le a határ menti térségben. A legtöbb halálos áldozat Poulában volt, ahol legalább 55-en veszítették életüket." Békefenntartó. Kérdem én az ilyen névvel ellátott szervezetek mikor hoztak békét?
2014. máj. 23. 23:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!