Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért náciznak mindenkit...

Miért náciznak mindenkit akinek eltér a véleménye?

Figyelt kérdés
Aki hazafias, aki családcentrikus, aki kiteszi a nemzeti zászlót... Mindenki náci. Meg aki szeretné megvédni a földjét stb. Mindenki fasiszta náci meg hasonló jelzőkkel illetik. Miért? Az eu szkeptikus pártokat angliában is nácizzák meg mindenkit akinek eltért a véleménye. Kicsit olyan mint a középkorban a boszorkányüldözés.

2014. máj. 23. 23:06
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
24%
"állandóan" "mindig" "mindenkit" lenáciznak... persze... Ha ez így van, kb tízezer alkalomra kéne emlékezned életedből, mikor valakit a füled hallatára lenáciztak. Ez így van? Nincs így. Én speciel kb öt alkalomra emlékszem, mikor itt valakit lenáciztak, interneten kívülről pedig nulla alkalomra. Ellenben itt is kb száz kérdésre adtam már választ,a hol arról PANASZKODTAK, hogy "mindenkit" lenáciznak, és való életben is többször hallottam ezt. Szóval kedves kérdező, ha szerinted mindenkit lenáciznak mindig, kérnék mondjuk csak tíz darab konkrét példát rá az elmúlt hétről. Vagy nem is náciznak le szinte senkit, csak szeretitek sajnáltatni magatokat?
2014. máj. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 A kérdező kommentje:

Akkor náciznak le ha hazafias dolgokat beszélsz vagy olyan szimbólumokat viselsz. Pl. magyar címer, magyar karkötő stb. ha nem adsz rá okot beleolvadsz a környezetbe ahogy szeretnék akkor nincs semmi. Hidd el ha felveszel egy magyar címeres pólót és végigmész egy pesti utcán furcsán fognak nézni. Lehet meg is szólnak lehet nem... Viszont hazafinak lenni szégyen. Ez engem bosszant. Nem csak itthon mindenhol a világban. Afrikaiak akik a hazájuk függetlenségért harcolnak szintén úgy vannak beállítva mintha nácik lennének. Az Izraeliek akik a hazájukért harcolnak a terroristákkal is nácizva vannak.

Valószínűleg anno a tibeti szerzetesek akik szerették volna ha szabadul az ország is nácizták.

2014. máj. 24. 00:05
 23/58 A kérdező kommentje:

[link]

Lerohanták megölték a családját a hazáját elfoglalták mérges. Rohadt náci.

2014. máj. 24. 00:06
 24/58 A kérdező kommentje:

Mi kellhet ahhoz hogy egy szerzetest így kihozzanak a sodrából. [link]

[link]

Ilyenek. Felgyújtott házak elfoglalt otthonok. Persze rohadt náci szerzetesek.

2014. máj. 24. 00:09
 25/58 anonim ***** válasza:
77%
Oké, akkor most reagálhatnál arra, amit mondtam, és belinkelhetnéd, hogy pontosan hol nevezik a képen látható szerzetest nácinak.
2014. máj. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 A kérdező kommentje:

[link]


A kínaiaknak biztos náci. Nekem csak hazafi egy hős egy mártír.

2014. máj. 24. 00:18
 27/58 anonim ***** válasza:
63%
Szóval egyetlen egy darab konkrét alkalmat sem tudsz mutatni, ahol valakit lenáciztak? Mert a szerzetest nem nácizták le a kínaiak se, a magyarok se és a tibetiek se. Vagyis az egyetlen konkrétum, amit eddig hallottam nem kapcsolódik az általam felvetett problémához (hogy ez a mindenkit lenáciznak cirkusz csak egyesek fejében létezik). Nem győztetek meg, hogy a valódi világban gyakori esemény az emberek lenácizása csak mert nem tetszik nekik a rendszer.
2014. máj. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 A kérdező kommentje:
2014. máj. 24. 00:27
 29/58 A kérdező kommentje:
Ez megfelel az igényeidnek?
2014. máj. 24. 00:27
 30/58 anonim ***** válasza:

Mert érvképtelen, bugyuta kis csökevények, nem tudnak semmi kézzelfoghatóval vádaskodni, hát bedobják a "náci" ütőkártyát a kis ostobák. Végigjátszották a Wolfenstein 3D-t örökélettel, és nagyon tudják,mi az a náci :D nevetséges pojácák.

Vagy pedig trollkodni akarnak egy jót, persze szigorúan az egészségük megóvása érdekében.



És az a legröhejesebb, hogy pont a liberók náciznak a leghangosabban, holott az imádott eszméjükben feketén-fehéren benne van a véleménynyilvánítás joga meg a szólásszabadság. Jaaaaaa, hogy a szólásszabadság csak az övékre megegyező véleményekre terjed ki? Aha aha aha, így megy ez :DDDDDDD

2014. máj. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!