Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért náciznak mindenkit...

Miért náciznak mindenkit akinek eltér a véleménye?

Figyelt kérdés
Aki hazafias, aki családcentrikus, aki kiteszi a nemzeti zászlót... Mindenki náci. Meg aki szeretné megvédni a földjét stb. Mindenki fasiszta náci meg hasonló jelzőkkel illetik. Miért? Az eu szkeptikus pártokat angliában is nácizzák meg mindenkit akinek eltért a véleménye. Kicsit olyan mint a középkorban a boszorkányüldözés.

2014. máj. 23. 23:06
1 2 3 4 5 6
 41/58 A kérdező kommentje:
Nem akarom szégyellni hogy magyar vagyok. Nem feltétlenül akarom hangoztatni pl. ha külföldre megyek de ne kelljen szégyellnem és ha úgy van kedvem hagy viseljek címeres pólót anélkül hogy megbámulnak mert náci vagyok.
2014. máj. 24. 00:55
 42/58 anonim ***** válasza:
100%

Sok bizony. Nehéz gazdasági helyzetben mindig megszaporodnak.


Nem bántásból, de az elmúlt 100 év történelmét lapozd át. Válság -> szélsőségek -> háború volt kb a sorrend, amit a közvélemény is támogatott. Én inkább abban reménykedem, hogy most valahogy máshogy lesz.

2014. máj. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 A kérdező kommentje:
Tudom hogy félelem és düh kombinációja de én nem akarom szégyellni magam semmiért. Semmi rosszat nem tettem. Semmi okuk nincs hogy engem elítéljenek. Én sem ítélek el senki csak az idegesít hogy engem elítélnek ha nekem nincs bajom azzal hogy magyar vagyok. Hát sajnálom hogy ide születtem. Elnézést.
2014. máj. 24. 01:02
 44/58 anonim ***** válasza:
50%

Kik mondják rád hogy náci?

Csak nem azok akik náciként viselkednek a palesztinokkal szemben?

Nincs több kérdésem.

2014. máj. 24. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
36%

Na latod elozo, egybol ramondod egy csomo emberre, hogy "nacikent viselkedik", amikor fogalmad sincs a valosagrol.

Menj ki Izraelbe, es nezd meg, hogy ott ki hogyan viselkedik.

Ahogy az eloteletedet nezem, ugyancsak meg fogsz lepodni.

2014. máj. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
00:38 aha persze, azért harsogják teli torokból hogy gyűlöletbeszéd,fúj,tíccsukbea. Ahhoz meg édeskevesek vagytok hogy csak úgy önhatalmúlag letilthassatok. Szóval úgy néz ki, mégiscsak nekem van igazam,csak nem akaródzik elismerni.
2014. máj. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
73%
#46: Pontosan miben van igazad? Hogy az egyik embercsoportnak nem tetszik a másik viselkedése? Hogy az üdülőtáboros póló baromi offenzív? Azért betiltás és elgázosítás között én látok némi különbséget.
2014. máj. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
17%
A 00:38-nak írtam, mert látom, fáj neki az igazság. Ja, és zikkhájl :$
2014. máj. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
67%
Azt írta, hogy szabadon nyílváníthatsz véleményt. Téved?
2014. máj. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
26%
Mivel a nekik nem tetsző véleményeket gyűlöletbeszédnek nyilvánítják, és korlátozni óhajtják,így nem téved, hanem hazudik. Plain and simple.
2014. máj. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!