Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesznek Jobbikkal meglenne...

Fidesznek Jobbikkal meglenne a 2/3?

Figyelt kérdés
Ha úgy vesszük, hogy 50%-a biztos lesz a Fidesznek, és a Jobbiknak 15% körül, ami az EP választáson volt, akkor ez együtt már kb. 2/3. Így pedig felvetődik az emberben, hogy lesz-e Fidesz Jobbik koalíció?
2009. dec. 29. 16:34
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem 5%-ot esett a válaszadási helyességem mióta elkezdtem írni a politika témakörbe"


Nekem 20-at ! Én az igazat írom, nem azt amit hallani akarnak az emberek.Persze hogy nem vagyok népszerű.

2009. dec. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
81%

Én meg csak a politikai témakörben írok.


Meg is látszik a százalékomon. :)


T

2009. dec. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
50%

Ne szomorkodjatok, engem is lehúztak a piros kezecskékkel :D De baromira nem tud érdekelni, ezt a pontgyűjtést meg ranglistát is óvodás dolognak tartom, amikor érzelmi alapon díjazzák az emberek egymást. A Honfoglalón például legalább tudom, hogy mihez képest annyi a helyezésem, amennyi. Itt teljesen irracionális az egész. Ha valaki "jó fiú" akar maradni, tartsa magát távol a politikától.


Amúgy az általam feltett kérdésekben kivétel nélkül zöld ujjat adok mindenkinek, még ha erősen csóválom is a fejem olvasás közben :)

2009. dec. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 bumbi02 ***** válasza:
31%
háát nem annyira biztos a Fidesz 50%a.. ez a vicc az egészben, egyedül egy törvényt nem fog tudni meghozni... nagyon sokan átpártoltak a Fidesztől Jobbikhoz illetve Mszp is erősödött... szal vicces helyzet lesz mivel elvileg nem lépnének koalicioba se mszpvel se jobbikkal... aztán majd kénytelenek lesznek.. aztán akkor majd meglátják a Fideszesek hogy Orbán Viktor se mindig mond igazat...
2009. dec. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
37%

"nagyon sokan átpártoltak a Fidesztől Jobbikhoz illetve Mszp is erősödött"


Erre van bizonyítékod is? :)

2009. dec. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 bumbi02 ***** válasza:
31%
hallottam innen onnan.. bizonyitékom meg majd választások után lesz:)) fidesznek nem a 2/3on kell gondolkodnia, hanem az 50%on inkább mert sztem még azt se érik el...
2010. jan. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
29%
Nem hát,legközelebb meg azt mondod hogy talán be se kerül a parlamentbe.Ugyan már,győzni fognak.
2010. jan. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 bumbi02 ***** válasza:
15%
állitottam hogy nem gyöznének? győzni fognak de nem olyan fölényesen mint kéne, az mszp kb 30% körül lesz, a jobbik 25% és a Fidesz sztem 45%.... hangsulyozom szerintem...
2010. jan. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
45%

"hallottam innen onnan..."


Hát az innen-onnan hallott "információk" mindig roppant megbízhatóak.


Nagy pofáraesés lesz 2010 a 25%-ot váró jobbiknyikoknak.

2010. jan. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 bumbi02 ***** válasza:

Hát az innen-onnan hallott "információk" mindig roppant megbízhatóak.


Nagy pofáraesés lesz 2010 a 25%-ot váró jobbiknyikoknak.


számomra megbizható források:) kinek kinek más a megbizható:))


nagy pofára esés lesz, még jó hogy nem vok jobbikos:))

2010. jan. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!