Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesznek Jobbikkal meglenne...

Fidesznek Jobbikkal meglenne a 2/3?

Figyelt kérdés
Ha úgy vesszük, hogy 50%-a biztos lesz a Fidesznek, és a Jobbiknak 15% körül, ami az EP választáson volt, akkor ez együtt már kb. 2/3. Így pedig felvetődik az emberben, hogy lesz-e Fidesz Jobbik koalíció?
2009. dec. 29. 16:34
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
69%
Nem lesz koalíció, előbb lesz koalíció a Fidesz és MSZP között, mint a Fidesz és Jobbik között.
2009. dec. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
24%
Nem lesz senki koalícióban a Jobbikkal,és nem is lesz akkora támogatottsága.Ha a népszavazást semmibe veszi a Fidesz,akkor ha módja an,megadja a kettős állampolgárságot,azért,hogy nagyobb legyen a szavazótábora.Ha a külhonban élők is jogosultak lesznek mindenre,amire az itthon élők,akkor végképp tönkre megy az ország.Pl.itt kapnak EÜ.kezelést,anélkül,hogy egy fillért fizetnének érte,vagy itt veszik fel a nyugdíjakat.Ehhez elég,ha papíron Magyarországon lakik.
2009. dec. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
44%
18:04 Na, ti majd eldöntitek onnan kintről, hogy ki fogja irányítani az országot, ki veti ki az adókat, ki szervezi az oktatást, az egészségügyet, a törvényhozást, az igazságszolgáltatást, a szociális rendszert. Köszönjük.
2009. dec. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

EÜ.kezelést,anélkül,hogy egy fillért fizetnének érte,vagy itt veszik fel a nyugdíjakat.Ehhez elég,ha papíron Magyarországon lakik.


Igen, igénybe vehetik azok is az ellátást ma is akik nem fizetnek be, még ha magyarok akkor is. Csak épp az ellátás számlája megy ki a címére! De a magyar ( BP –i) aki nem fizetett a nyugdíj biztosítónak semmit, az ma sem kap nyugdíjat! Egyedül 1-2 alkalmilag igénybe vehető szoc ellátás ami adott esetben gond lehet, de azokat egy tollvonással át lehet írni, hogy ne lehessen vele visszaélni!

Nem értem m a baj?

2009. dec. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
32%
Hát szerintem a 2010 a "most vagy soha" választás lesz (legalábbis nekem 100%)Ha a Fidesz (azért őket írom mert nekik van a legnagyobb esélyük) jól megcsinálja a 4 évét akkor talán nem lesz olyan rossz világ itt.Az pl jó lenne ha gyorsan kijönnénk a válságból,előbb mint a szomszédok és előnyhöz jutnánk.Sztem a Fidesznek egyedül is van esélye a 2/3-ra.Az kemény lenne ha 1-2 emberrel maradnának le a 2/3-ról és ilyen félrenyomásokkal átvinnének mindent a parlamenten:)Az biztos hogy ha nem lesz jobb a helyzet akkor az egyetem után én húzok németbe és vissza se nézek.Igazából ezt nem szeretném,de a túlélés érdekében sajnos elkerülhetetlen a szempontomból:(
2009. dec. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:
67%

Érthetőbben, pár szocinak:


Ha nem fizeted havonta a nyugdíjárulékot (tudod, amit a havi béredből vonnak le), akkor nem kapsz nyugdíjat...egyszerű...

Szintén a béredből vonják le a betegsegélyt /vagy valami ilyesmi/, ha ezt sem fizeted, akkor nem látnak el "ingyen" az orvosnál...ez is egyszerű...eddig érthető?


Na, mármost, ha én nem Magyarországon dolgozok, akkor nem is adózok ott, értelemszerűen, és ezeket a járulékokat sem fizetem, szóval eleve nem tarthatok igényt nyugdíjra, vagy ingyenes kezeltetésre. Ilyen egyszerű.

Az egy dolog, hogy ilyen dumával szédítették a népet 2004 decemberébe, de voltak olyanok akik ezt be is vették.


Ha normálisan gondolkodik valaki, akkor ilyen kifogások nem merülnének fel.


Az, hogy a majd 90 éve elszakított területeken élő magyarok is beleszóljanak Magyarország jövőjébe pedig abszolúte nem kellene, hogy elriassza a magyar embereket. Sőt. A kettős állampolgárság megadása volna az első lépcsőfok a részleges revízió eléréséhez.


("nyugtalan")

2009. dec. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
22%
A Fidesznek egyedül is meglesz a 2/3-os többsége, nem lesz szüksége a Jobbikra...
2009. dec. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
2009. dec. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
40%

A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:09


Igazad van a videóval kapcsolatban, és most is ez a helyzet.

Most viszont a Fidesz a Jobbikal 100% hogy összehozza, és nem 20 hanem 40évre!

2009. dec. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
46%
Köszönöm a Jobbikos szimpatizánsoknak hogy lepontoznak,nem tudom miért nem tudják elfogadni hogy mások véleménye is létezik nem csak az övék.Nekem 5%-ot esett a válaszadási helyességem mióta elkezdtem írni a politika témakörbe,mivel vannak olyan emberek akik olyan önfejűek hogy az már nem is igaz!!!!!!
2009. dec. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!