Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik szavazói, most kiábránd...

Jobbik szavazói, most kiábrándultatok?

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 18:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
87%
Kiábrándultam, mert azt hittem van valami fantáziájuk is ha már lejárató kampányokba kezdenek. Komolyan meg sem fordult fejemben, hogy ennyire bénán és ilyen baromságokkal próbálkoznak.
2014. máj. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%

Hát ha az összef.sás hívei (mint te is gondolom) nem ábrándultatok ki a sorozatos kudarcok, lebőgések után a kedvenceitekből akkor ilyen érdekes módon kibukott "kémhistória" nem olyan nagyvalami, főleg, hogy a "kém" még most is szabadlábon van.


(A szocik ügyeiről meg csend van a választás lezajlása óta.)

2014. máj. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
40%

Tetszik ez a „nem is tudják bizonyítani” érvelés.

Itt vagy mindenki az Alkotmányvédelmi Hivatalnál dolgozik, vagy mindenki részt vett Kovács Béla zárt ülésén, vagy szimplán elvakult Jobbikos és feltétel nélkül elhisznek mindent amit Vona mond.


Ha már ennyire bizonyítékok. Tegyük fel kamu az egész. Ti hogy bizonyítjátok hogy az? Sehogy! Csak beleböfögitek az internet levegőjébe, hogy az és részetekről ezzel el van intézve.

2014. máj. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
40%

Nyilván úgy működik ez, h a fidesz gyűjt mindenkiről adatokat és a megfelelő időben (amikor a saját érdekei úgy kívánják) előállnak vele.


Az, h ez a vád valós-e mindegy is, hiszen most erodálja a jobbik népszerűségét, tehát elérik a céljukat.


Más kérdés, h amikor az mszp politikusaival csinálta(ja) ugyanezt a fidesz, akkor az itteni jobbikos kommentelők hazaárulóznak a leghangosabban. Most meg visszanyal a fagyi....

2014. máj. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

"amit nem is tudnak bizonyítani?"


Pl ha te megölöd az a saját anyádat és olyan ügyesen, hogy eltüntetsz minden nyomot, így nem tudják rád bizonyítani, akkor te sem vagy bűnös???

"Ez aztán nagy logikára vall!

Taps!"

2014. máj. 22. 10:43
 16/20 A kérdező kommentje:

"összef.sás hívei"


Nem vagyok a híve se nekik, se se a fideszbirkáknak, ezek már mind bizonyították, hogy csak lopni tudnak. Ugyanakkor azon túl, hogy a jobbik eleve egy igazságtalan erőszakpolitikára gyúrna megspékelve néhány hangzatos de megvalósíthatatlan gazdasági célkitűzést, már egyre nyilvánvalóbb, hogy ha hatalomra kerülne, akkor ugyanúgy lopna, csalna, hazudna és saját vezetőinek és azok rokonságának meggazdagodására hajtana. Azaz folytatná a rablást, csak mindezt erőszakosan. És bizony minden állampolgárt meglopna a saját szavazóit is, aki itt oly nagy hittel válaszolgattok...

2014. máj. 22. 10:51
 17/20 anonim ***** válasza:
60%
A tettek fognak beszélni, nem a hozzád hasonló szibillák.
2014. máj. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Tetszik ez a „nem is tudják bizonyítani” érvelés.

Itt vagy mindenki az Alkotmányvédelmi Hivatalnál dolgozik, vagy mindenki részt vett Kovács Béla zárt ülésén, vagy szimplán elvakult Jobbikos és feltétel nélkül elhisznek mindent amit Vona mond.


Ha már ennyire bizonyítékok. Tegyük fel kamu az egész. Ti hogy bizonyítjátok hogy az? Sehogy! Csak beleböfögitek az internet levegőjébe, hogy az és részetekről ezzel el van intézve."


Arról már tán - talán hallottál, hogy annak kell bizonyítania aki állít valamit, és a bíróság jogerős ítéletéig mindenki ártatlannak tekintendő?


Mondhatnák pl., hogy én öltem meg Kennedy - elnököt, s én bizonyítsam be, hogy még meg sem születtem akkor.

2014. máj. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Tök mindegy. A jobbikosok negyed enyi dologra rámondanák, hogy hazaáruló. Csak most nem akarják mert közülük jött ki
2014. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Tök mindegy. A jobbikosok negyed enyi dologra rámondanák, hogy hazaáruló. Csak most nem akarják mert közülük jött ki, de attól még hazaáruló!:-)
2014. máj. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!