Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az EP-választáson a Jobbik...

Az EP-választáson a Jobbik lesz a második erő?

Figyelt kérdés
Hiszen az MSZP-Együtt-DK-PM-MLP csak úgy tudott több szavazatot szerezni az országgyűlési választáson, hogy együtt indultak, az EP-n viszont külön fognak, így megoszlanak a szavazatok, nem?
2014. máj. 18. 14:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem az első lesz. A magyarországi pártok közül jelenleg a Jobbiknak legnagyobb a támogatottsága.
2014. máj. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
38%
Remélem nem. Egészséges gondolkodású ember nem szavaz rájuk.
2014. máj. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Dick Esmen ***** válasza:
79%
Valószínűleg.
2014. máj. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
73%

"Szerintem az első lesz. A magyarországi pártok közül jelenleg a Jobbiknak legnagyobb a támogatottsága."


Erről meg voltatok győződve a magyar parlamenti választás előtt is. Akkorát zakóztatok a pofátokra, hogy a 20% taknyán csúsztatok be a parlamentbe. Most is készülhettek erre.


Fogjátok már fel, a többség nem vevő a b.aromarcú jobbikra. SOHA nem kerültök kormányra, SOHA nem lesztek többségben az EP-ben, SOHA nem értek el semmit. Az értelmesebbje nem fogja hagyni.

2014. máj. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
35%
Reméljük, hogy nem. Jó lenne ha ez a párt eltakarodna már, senki nem kíváncsi a gyűlölködésre meg a köpködő ingyenélő "nagymagyarokra".
2014. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
61%
Hát nem tudom, egyébként valószínű, de az antimagyar melléfogásnál rosszabbak nem lehetnek (az EP-ben).
2014. máj. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!