Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire fel ez a nagy tisztelet...

Mire fel ez a nagy tisztelet Bokros felé?

Figyelt kérdés
Nem birom felfogni,hogy az az ember aki nem is olyan rég sok embert az utcára küldött az akkori Bokros csomaggal közutálatnak örvendett elment . Aztan most visszajött és hirtelen mindenki ö nagyon tiszteli Bokrost azt nem tudja meg mondani miért nem ,hogy megkérdezné az apját mi a véleménye az öreg bagolyfejuről .Bokrost ma azok védik akik nem tudnak semmit csak a Jobbikkal akarnak szembe menni.
2009. dec. 28. 16:41
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
58%

Én nem emlékszem utcára küldésről, bár lehet, már romlik a memóriám...:)

A családtámogatási rendszerhez nyúlt hozzá, ez az ami leginkább megmaradt.

és az, hogy kényszerűség volt, ha nem teszi, sokkal több ember járt volna, sokkal rosszabbul.

2009. dec. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
69%
Így van, ő mentett minket ki az akkori szar helyzetből, valószínűleg most is bíznak benne. Mást nem hiszek.
2009. dec. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
76%

Én akkor voltam egyetemista, mikor bevezette a tandíjat, ott tüntettem én is. Ma már bölcsebb vagyok és tudom, hogy igaza volt/van.

Úgyhogy nem értek egyet azzal, hogy azok védik, akik nem tudnak semmit. Azóta csináltam egy közgáz diplomát is, okított a Bod Péter Ákos is, úgyhogy szerintem sejtek valamit a dolgokról, bár nem állítom, hogy tudok, de nem vagyok sík hülye legalább.

Aztán mégis azt mondom, hogy igaza volt...

De MDF-re nem szavaznék a kedvéért.

2009. dec. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
71%
Úgy gondolják/emlékeznek hogy egyszer már kihúzta az országot a szarból. Ha egyszer sikerült neki, bizakodnak hogy talán meg tudná ismételni.
2009. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
60%

Abban a helyzetben, amikor az államháztartás hiánya brutálisan megugrott és az ország a fizetésképtelenség határára került, mindenképpen szükség volt kemény, megszorító intézkedésekre. Én akkoriban egyetemre jártam, úgyhogy jól emlékszem rá. Sőt, ott voltam a Kossuth téren is, hiszen magam sem lelkesedtem a tandíj bevezetéséért. Most, utólag szemlélve belátom, igaza volt, hiszen a stabilizációt a makrogazdasági mutatók is egyértelműen igazolják. 1997-től folyamatosan növekvő pályára állt a gazdaság, és ez a kiigazítások eredménye. Egy ilyen csomagba bármelyik politikus belebukott volna, a népszerűségvesztés ilyenkor elkerülhetetlen. Populizmussal, önáltatással viszont csak magunknak ártunk hosszú távon. Ő az ország hosszú távú érdekeit nézte, de ehhez közgazdászként, hideg fejjel kellett gondolkodnia, és háttérbe szorítani az érzelmeit. Nem volt más lehetősége.


A Jobbikkal szemben azért támogatják sokan Bokrost, mert ő a tényekből és a realitásokból indul ki, nem a romantikus álmokból, és az érzelmektől túlfűtött csakazértis hevületből. Ezek lehet, hogy egy nagygyűlésen szépen hangzanak, de a tárgyalóasztalnál elvéreznek.

2009. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
67%

Valaki írja már le aki érti, hogy mi is volt abban a jó amit csinált?

Milyen hatása volt, miben segítette Magyarországot, milyen fejlődést indított el, mit köszönhet neki a Fidesz amiből haszna lett, és mit köszönhetünk mi neki ma?


Értelmes válaszokat kérek!

2009. dec. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
48%

Bocs, de a t.kömnek van kedve ennyit gépelni...

Keress rá, biztos készültek erről már irományok tanulmányok, cikkek...

2009. dec. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
31%

1997-től folyamatosan növekvő pályára állt a gazdaság, és ez a kiigazítások eredménye. Egy ilyen csomagba bármelyik politikus belebukott volna,


Én megértem hogy fikális kiigazítást csinált, de mit csinált hogy a gazdaság növekvő pályára kerülhessen, milyen intézkedéseket!


„Amúgy 18.3 × es közgazdász vagyok csak úgy látatlanból, aki nem tud válaszolni, alapvető kérdésekre!”

2009. dec. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
78%

Én már rákerestem, de nem találtam semmit.


1 az az EGY olyan intézkedést sem, aminek piaci élénkülés lett volna a haszna!


És már unom hogy mindenki elhárítja ha valaki megkérdezi.

A balos lapok, oldalak szerint isten, a jobbosok meg fikázzák és érveket is írnak.

Akkor mi az igazság!


A fiskális egyensúlyhoz nem kell ész csak pofa, hisz addig csökkentem a kiadást amíg a feltételezhető bevétel szintjét nem éri el! Ez volt a csoda? 8 éves színvonal a közgázban!


Gazdasági növekedést, korporációt, szinergiákat, gazdasági multiplikációt létrehozni az igen!

De ebből mit csinált meg Bokros?

2009. dec. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
51%
Jahh és én még közgáz sem vagyok!
2009. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!