Sajnos ilyen nincs. A hír mindig szubjektív. Bármely eseményt el lehet látni pozitív és negatív kicsengésű kommentárral. Mindenki a politikai beállítottsága alapján választ hihető hírforrást.
Ahogy dr. House mondja : Mindenki hazudik.
2009. dec. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
2/7 anonim válasza:
Szerintem az összes fellelhető hírforrás információértékének súlyozott átlaga áll a legközelebb az igazsághoz.
2009. dec. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
3/7 anonim válasza:
Igen, sajnos az RTL-TV2 inkább a baloldal felé húz, a HírTV és az ECHO TV-t Fideszesnek mondják, az m1 ugye az aktuális kormányhoz, a barikád-kurucinfo pedig a szélsőjobb felé. Én mindegyiket megnézem/elolvasom, aztán megpróbálom kisajtolni belőle hogy mitörtént. De a kurucinfo-barikád független netes mivolta miatt jóval szabadszájúbb, nem hagynak ki csak azért részeket hírekből, mert az mondjuk "rasszizmus, antiszemitizmus", és ilyenek.
2009. dec. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
4/7 anonim válasza:
basszus engem már úgy idegesít, hogy itt "egyesek" álandóan elkezdenek politizálni. HAGYJUK MÁR EZT A BALOLDAL, MEG JOBBOLDAL DUMÁT, MERT MÁR ÖLNI TUDNÉK HA MEGLÁTOM VHOL. Nöljetek már fel, és ne csak a politikusokat, és az országot csesztessétek, hanem tegyetek is érte vmit.
2009. dec. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
5/7 anonim válasza:
" basszus engem már úgy idegesít, hogy itt "egyesek" álandóan elkezdenek politizálni."
Akkor minek olvasod a politika rovatot? O.o
2009. dec. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
6/7 anonim válasza:
"Mi a legmegbízhatóbb hírforrás?"
Attól függ, miről. A tudományos sajtóból általában meg lehet tudni a tényeket, de a tudományos cikkek, könyvek nem naprakészek. A statisztikai kiadványokból is sok tény kiderül. A különböző hírügynökségek ritkán hazudnak, ha valami nem kényelmes számukra, akkor elhallgatnak. Ezért a hírügynökségi hírek általában valamelyest megbízhatók.
Érdemes olvasni jó napilapokat is, persze ezek nyilván kevésbé megbízhatóbbak. Egy közismert lista szerint a világ legjobb újságai a The New York Times, a Financial Times, a Zsenmin Zsipao, az Izvesztyija, az Al Ahram, az Asahi Simbun és az El Espectador.
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!