Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok erről a tablóról?

Mit gondoltok erről a tablóról?

Figyelt kérdés

[link]


Olyan kár, hogy amikor én érettségiztem nem volt lehetőségünk ilyenre.Pedig csak pár éve volt.

Nagyon ötletesnek találom ezt a tablóképet.Az iskola tanulói biztos szeretik a hazai kultúrát.



2014. máj. 12. 19:54
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
53%

Hagyományőrzésnek megfelel. Gyönyörű szép. Tetszik amikor valami ilyesmit látok :-)


Viszont a sok ökröt nem értem meg, akik amellett kampányolnak, hogy ezt vezessük be a latin betűk helyett :D Enyhén szólva vicces...

2014. máj. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
41%
Én egyáltalán nem tartom viccesnek. Sokkal kifejezőbb a latin betűknél, több mindent le tudsz vele írni, hisz tartalmazza a magyar nyelv hangjait, és nem utolsó sorban könnyebben értelmezhető és áttekinthetőbb. Nem poénból kampányolnak mellette, hanem mert lényegesen jobb minden tekintetben.
2014. máj. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 Salamon Bálint ***** válasza:
58%
Ja, és eléred hogy az iskolás gyerekek nem fognak megtanulni semmilyen nyelvet, ami latin betűt használ.
2014. máj. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
40%
Remélem elérem. Azokat már amúgy is rég be kellett volna tiltani.
2014. máj. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
59%
Az nagyobb szégyen ha egy magyar ember magyarul nem tud olvasni, mintha idegen nyelveken.
2014. máj. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
38%

Én tudok angolul és németül, valamint el tudom olvasni a rovásírást is. Megkockáztatom, hogy te vagy a vicces, nem pedig én :D


Milyen hangot lehet vele leírni amit a mai magyar ábécével nem lehet? :-) Mesélj nekem!

2014. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
30%
HÁT EZ NAGYON SZAR.
2014. máj. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
66%

"valamint el tudom olvasni a rovásírást is.


Milyen hangot lehet vele leírni amit a mai magyar ábécével nem lehet? "


Nem lehet, hogy mégsem tudod elolvasni?

2014. máj. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
43%
El tudom olvasni, megtanultam a székely magyar rovás írást. Tényleg, kérlek segíts, melyek azok a hangok amiket le lehet írni vele, és a mai magyar és latin ABC-vel nem? Linket is elfogadok!
2014. máj. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
79%
Nem mindennapi.
2014. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!