Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok miért tolják a...

A liberálisok miért tolják a marhaságokat rendületlenül a valóságba leereszkedés helyett?

Figyelt kérdés

Nem a politikusra gondoltam a "liberálisok" alatt, hanem a szavazóikra. Nem az eredeti liberalizmust bírálom a kérdésemben, hanem az SZDSZ és a "balos" pártok által nyomott változatát.


A következő marhaságokat tolják:


- Magyarországon nő az antiszemitizmus és a rasszizmus

- A pedofilokat és más, nemi erőszakot elkövető bűnözőket kasztrálni vagy elmeorvosi kezelésre küldeni embertelen, középkori időket idéző, elmaradott dolog


2014. máj. 9. 14:12
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

ma 16:24


Olyan ország nincs, hogy a rasszizmus megszűnt volna. Olyan viszont van amelyikben nem lényeges és képes 23%-nyi külföldivel is az együttélés


Svájc.

2014. máj. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Szerintem a liberálisok nem tolnak ilyen baromságokat legalábbis én liberális vagyok alapvetően, (nyilván nem mindenben pl. a gyereknevelésnél szerintem káros a 100% liberál ideál) no de amúgy meg nem kell itt izmosítani hogy Borsodban ez meg az én is borsodi vagyok noha miskolci, de általánosban voltak cigók egészséggel és én tökre haverkodtam velük, hát na néha erőszakosabbak voltak ok nélkül foci közben pl. v ilyenek de semmi az igazán kritikus területeknél meg már bőven nem ez a problem hogy czigók vannak ott..akárki kiszívna munka és egzisztencia nélkül olyan placcokon mint Lyukó stb. nem is próbálkozna
2014. máj. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
2014. máj. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
ja és még h nincs antiszemitizmus...
2014. máj. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Igen van antiszemitizmus de rugózni se kell rajta sokat szerintem. A kérdés második fele érdekesebb.


A pedofília kezelése.

2014. máj. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Czeizel Endre nem tudja mit beszél, amit mond nem igaz.

Tesztoszteron nélkül is van merevedés, nemi vágy, lehetséges közösülni.

Honnan tudom?

Transzszexuális vagyok, női hormont szedek, nincsenek heréim, a tesztoszteron szintem olyan alacsony, ami született nők között is ritka.

Az ösztrogén szintem kétszerese a női átlagnak, mégis van nemi vágyam, minden tökéletesen működik.


Persze, most lehet mocskolódni ezerrel, de a lényeg, hogy lehetetlen dologról beszél Czeizel is, meg a jobbik is.

2014. máj. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Libiket szidod? a másik oldal éppen olyan politikus. Hazudnak éjjel nappal
2014. jún. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Mert ezek A Valóság maga.

És nagyon is igazuk van.

2014. jún. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!