Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » UNIO? - igen vagy nem?

UNIO? - igen vagy nem?

Figyelt kérdés
szavazz!

2014. ápr. 28. 13:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Gondolom a kérdező Jobbikos, én is az vagyok. Viszont hozzá teszem, hogy fogalmam sincs az Unió magyar helyzetével, szerintem ezzel többségben vagyunk az országban. Semleges maradok ezúttal, mert tényleg van negatív és pozitív eredménye, hogy tagok vagyunk, viszont nagyon nem látunk mi ebbe, hogy pontosan mi is folyik itt és itt a legnagyobb baj, hogy minket polgárokat nem avatnak be semmibe, csak a végeredményről.
2014. ápr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Vadkan01 ***** válasza:
Több ezer oldalas dokumentumokat kell elolvasni, hogy rájöjjünk, hogy működik az EU, még Medgyesi sem olvasta el és neki se volt fingja arról, hogy mit ír alá.
2014. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Én inkább a metszetet és a különbséget szeretem.

[link]

2014. ápr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Ha nem világosítanak fel az aszt jelenti hogy nem éri meg KIVÉVE a vezetőknek. magyarul le vannak fizetve, hogy maradjanak mert addig szép csöndben felvásárolnak mindent és eladósítanak. IMF, cukorgyár, mezőgazdaság. Igen mezőgazdaságot már rögtön a kommunizmus vége után felszámolták a sok gyárral együtt, viszont akik ezt tették azok vannak most a két vezető nagy pártban nevezetesen az mszmp vagyis mszp és az mszmp vagyis fideszben. [link]


http://www.youtube.com/watch?v=2if6xbyhRBk

tadaaaaaa!!!

2014. ápr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Melyik? Mert az itteniek egyik fele az Európaiba vágyik, a másik pedig visszasírja a Szovjetet.
2014. ápr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Mi a különbség? Unió és unió? Az egyik célja egyesíteni az országokat a másik célja egyesíteni az országokat. Az egyik célja eltörölni a nemzeteket a másik célja eltörölni a nemzeteket. Az egyik célja a közös pénz a másiké a közös pénz. Az egyik célja egy kollektív ítélőtábla, kollektív törvények a másik célja egy kollektív ítélőtábla kollektív törvények. Az egyik célja az egy központból irányított birodalom a másik célja az egy központból irányított birodalom.
2014. ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
56%
2014. ápr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Én Jobbikos vagyok és úgy gondolom, hogy jól tettük, hogy beléptünk. Tehát igen.
2014. ápr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Bölcs-Druida ***** válasza:

Szerintem meg nem kell eu mert lassan a "magyar" miniszterelnök olyan lesz az eu-ba mint texsas állam elnöke hogy ő lehet a helyi seriff....

De szép meg jó hogy jönnek az úniós pénzek de a nagy szégyen hogy az elmúlt 24 úgy szét lopta az országot hogy már csak eu-s pénzből tudunk építkezni meg amúgy se azt ígérték 10 éve mint ami ma van mert anno nem azt mondták hogy judás pénzért rabszolga leszel meg másod rendű állampolgár..

2014. ápr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Aztán ugye alakul az afrikai unió ahol ugye szintén tiltakoznak ellene dehát a demokráciában ez nem számít. Úgyhogy aztán jön majd az amcsi unió texas amcsi meg kanada meg jön a bric brazilia oroszország india kína. Aztán hogy hogy nem létrejön egy egy központból irányított világ? Mi is volt a diktátorok és hódítók víziója az idők kezdete óta? Hmmm. mennyi véletlen.
2014. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!