Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tiltják le ezeket...

Miért nem tiltják le ezeket az oldalakat?

Figyelt kérdés

Jelentettem én is meg már több százan is szerintem (mert kint volt a kurucinfon) de visszautasítja a facebook. Miért?


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2014. ápr. 27. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%

Miért kéne letiltani?

A tiltás csak azt jelentené, hogy igazuk van.

2014. ápr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Miért tiltanák le? Mindenki olyan oldalt tesz fel, amilyet akar, és ami nem törvényellenes.
2014. ápr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Szereztél nekem pár jó percet. Jókat nevettem ezeken az oldalakon, jobban teszed ha te is elintézed ennyivel. Idegeskedni rajtuk főleg nem érdemes.
2014. ápr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%

Hát én liberálisnak vallom magam és ahogy nem értek egyet a nagy-Magyarországozással úgy az ilyeneket is elítélem. Sajna mind2 országban vannak szélsőségek, de mondjuk ez engem is azért felháborít és hát sovinizmusra sajnos Magyarország nem válaszolhat liberalizmussal mert az gyengeség, hanem csak sovinizmussal vagy nacionalizmussal.

Úgy h annyit tudok mondani h akik értenek ehhez a facebook fa*zomsághoz kezdjék el jelenti ezeket az oldalakat és posztolni rajtuk a magyar nacionalista jelképeket nagy-Magyarország vagy "még" nagyobb magyar országos képeket. Azért látom magyarok csinálják is ezt, ne hagyjuk mindig magunkat. Kérdésre válaszolva pedig hát jelenteni kell ezerrel befele ezeket az oldalakat, ha lehet és csak törlik, nem hiszem h "nemzetközi összeesküvés" miatt nem törölnék.

2014. ápr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt mondjuk nem értem miért kritizálják a nyelvünket mert az egyedi.
2014. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Akartam valamit mondani a kettős mércéről, meg egy másik népről, de nem merem leírni...
2014. ápr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Sejtem kikre gondoltál és jobb is h nem írtad le mert ehhez nekik aztán tényleg semmi közük.
2014. ápr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem úgy értettem, hanem hogy a ellenük csinált volna valaki egy oldalt, azt azonnal letiltották volna...

Persze minden nép ellen erkölcstelen dolog a gyűlöletkeltés!

2014. ápr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%

A legfőbb világválság a túlnépesedés!

Megoldás: homoszexualitás!

Hajrá!

2014. ápr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]


Parancsolj, itt van egy anti-Románia. Lehet ettől jobb kedvre derülsz.

2014. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!