Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldali aktivisták miért...

A baloldali aktivisták miért asszisztálnak a bűntudatkeltéshez?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 14:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nincs bűntudatom.

Nem csináltam semmi rosszat.

Te mit tettél?

2014. ápr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Az emlékmű kapcsán miért erősködnek amellett, hogy a magyar nép és Horthy-ék is részt vettek a Holokausztban negatív szerepben, nem csak a nyilasok ?
2014. ápr. 24. 14:17
 3/24 anonim ***** válasza:
47%

Mert így volt. Nem szeretünk hazudni. És azt se szeretjük, ha mások hazudnak. Tudom, hogy ez egyeseknek fura...

Ez nem bűntudatkeltés, nekem legalábbis nem lesz tőle bűntudatom. Ha neked igen, az egyéni probléma.

2014. ápr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
24%
hun van az az emlékmű? kajak megyek oszt este telibehúúgggyozom
2014. ápr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
41%
Legalább írni tudnál te értelmi fogyatékos. Jobboldali vagyok, de az ilyenek hoznak ránk szégyent. Legalább indokolnál te szerencsétlen.
2014. ápr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
98%
Akinek amiatt bűntudata van, hogy lassan száz éve néhány elmebeteg diktátor milyen politikát folytatott, na az se normális.
2014. ápr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
68%

Ugyan, pár nyugdíjas megijeszt?


A pártvezér azt parancsolta nekik, hogy ki kő menni tüntetni.Ők meg még mindig Kádár népe, ezért megteszik amit a vezér mond.

2014. ápr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

#6 +

Maximálisan egyet értek Veled!

2014. ápr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
Ha a PMesekre gondolsz, ők csak olyan problémákra hajlandóak fókuszálni, ami látszik a belvárosi lakásukból, és mivel ott ez a legnagyobb bajuk...
2014. ápr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudom, miféle bűntudatkeltésre gondolsz. Nincs itt semmiféle bűntudat kívánása. Mindössze az embernek van egy ízlése, amely egy szint alatt nem tűr el semmit. Az "emlékmű" mélyen e szint alatt van.

Belekeverheted a holokausztot is, de nem ez a leglényegesebb, hanem a minőségi lét, amely akármilyen piszkos környezetet nem kíván elviselni.

2014. ápr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!