Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldali aktivisták miért...

A baloldali aktivisták miért asszisztálnak a bűntudatkeltéshez?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 14:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Horthy Miklós idejében vezették be a zsidótörvények nagy részét. Akkor még a náci Németország nem is gyakorolt ránk hatást. "


Mikor ? Szerintem 1938-ban érezhető volt, hogy Németország és a Szovjetunió közé kerültünk.

2014. nov. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

ma 12.37:


"Viszont elért bárki bármit is azzal a szöveggel, hogy "irtsuk ki a cigányokat"? Nem..."


Az ilyen hozzáállás tényleg nem megoldás, de azzal sajnos én sem tudok mit kezdeni, hogy sok magyar a végső elkeseredésében mond ilyet. Nekem sem tetszik, akárcsak neked, hogy ameddig én kifizetett bérlettel utazom, megvásárolt élelmiszert eszem, és fizetem a munkabéremből az adót mint a katonatiszt, addig mások az ilyen normákra fittyet hánynak. Csak temetni kéne azt a szemléletet is, hogy aki rámutat a bűnözésre, az rögtön hülye vagy barom, vagy rasszista. Kemény módszerek pedig nem ártanak, mivel a bűnözőink sem finomkodnak.

2014. nov. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

# 22/22 Időpont ma 19:02


Így van. A kemény módszerekkel sincs bajom. Emellett ugyanúgy elítélem a szerecsenmosdatást mint bárki más. A nagyobb baj az, hogy a legnagyobb hülyék mondatai járják körbe a médiát innen is meg onnan is.

Mortimer ügyre talán emlékeztek még. Az egyik szélsőség azt hallgatta el, hogy cigány volt a támadó, a másik meg azt, hogy cigány volt az áldozat. Legalábbis amíg tudták persze...

A baj forrása pedig az aktuális kormányban keresendő. Egyszerűen a rendőrség szarik is bele a munkába meg meg is van kötve a keze. Hogy ne 2006-ot hozzam fel (azon úgyis csak összeveszés lenne, ha nem is köztünk, akkor másokkal...), talán emlékszel arra az esetre, amikor a rendőrautóval menekülniük kellett mert rátámadt a rejtett erőforrás csákánnyal meg egyebekkel. Próbáld meg ugyanezt nyugatra vagy keletre. A rendőr ártalmatlanít sokkolóval, gumibottal vagy fegyverrel. Autóban ülve meg elüt a francba. Igen ebből lehetnek túlkapások, de az jobb ami most van? Kétlem...

2014. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

tegnap 20:44


Azért túl nagy változásokra ne számítson egyikőnk sem. Ha adott egy probléma amivel a rendőrség nem tud és nem is akar foglalkozni, és te ezt saját szakálladra oldod meg a törvényes keretek közt, rögtön kapsz egy fél adag meghurcolást. Erre tökéletes példa a Tolvajkergetők. Olvastam én is dolgokat a nyugati és az amerikai rendőri fellépésekről, de túl nagy kifogást nem tudnék mondani velük kapcsolatban. De sosem tudom megérteni, hogy egyesek miből gondolják azt, hogy csak lágy módszerekkel fogható vissza a legbrutálisabb sorozatgyilkos vagy pedofil? Gondolom az nem téma, ha valaki visszaeső, vagy úgy jön ki a börtönből, hogy felkapott magára vagy 10-15 kilót, és kigyúrt izomzatot. Továbbá általános probléma, hogy már eleve a politika is nyakig van telítve korrupcióval és hozzá nem értéssel, valamint hülyékkel. De sajnos ez nem csak a mára igaz, hanem átszövi az egész történelmet.

2014. nov. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!