Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbtaxi.hu - EZ KOMOLY? :D

Jobbtaxi.hu - EZ KOMOLY? :D

Figyelt kérdés
Teljesen elment az emberek esze?
2009. dec. 20. 23:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
64%

Ebben az országban vannak MAGYAROK meg magyarok.

Ez eddig nem baj, csak az, hogy a MAGYAROK azt állítják, hogy aki nem MAGYAR, az nem is magyar. A magyarokat meg egyre jobban zavarják a MAGYAROK.


Szerintem gusztustalan ahogy ebből az amúgy is túlromantizált, elrontott, elkoptatott, minden csapból folyó nemzetiességről, hazafiasságról ismét lehúznak egy újabb bőrt. MAGYARNAK lenni immár marketing fogás. Ez nem egészséges.

2009. dec. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
43%

"sztem ha létezhet cigányrádió, akkor létezhet a jobbikos taxi is."


Már bocsi, de ez nem jobbikos taxi! Ez JobbTaxi!


Lenne egy kérdésem! A LadyTaxi-n miért nem akad ki senki? Mi az, hogy csak női taxisokat alkalmaznak? Jó, hogy nem csak női utasokat szállítanak!

2010. jan. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Anika87 válasza:
Azért van egy kis különbség a cigányrádió és a jobbikos taxi között, mert a cigányrádió soha nem fog diszkriminálni, de ez a taxi igen, szerintem, de ne legyen igazam, de ha nincs, akkor sem hiszem, hogy túl sok roma fog beülni önként és dalolva.. szóval hogy már a neve diszkrimináló! szerintem..
2010. okt. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
nagyon durvaaaaaaaaa
2010. okt. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!