Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbtaxi.hu - EZ KOMOLY? :D

Jobbtaxi.hu - EZ KOMOLY? :D

Figyelt kérdés
Teljesen elment az emberek esze?
2009. dec. 20. 23:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
45%

"Utazzunk együtt egy

JOBB, ÉLHETŐBB

Magyarországért!"


XD

2009. dec. 21. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
35%

Bejelentem a JKV megalakulását!

A Jobbikos Közlekedési Vállalat célja, hogy nemzeti érzelmű utasainkat minél előbb eljuttassa úticéljához, legyen az Kossuth-téri tüntetés, pártgyűlés, vagy csak egy átlag vasárnapi masírozás Borsodban! Drága nemzettestvéreink! Ne tévesszen meg titeket a BKV-ban a Budapesti szó, nyilvánvaló, hogy a BKV jelentése valójában Balliberális Közlekedési Vállalat! Ilyen járműre igaz magyar nem szállhat fel! A JKV buszai, villamosai és minden egyéb járműve árpádsávosra festve járja a várost, buszvezetőink "Szebb jövőt!" köszöntéssel üdvözlik utasainkat. Judapesten már építjük az első metrót a Magyar népnek, természetesen csak Magyar kkv-k részvételével! Szebb Jövőt!

2009. dec. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
49%
Elmebetegek...
2009. dec. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
58%

"Igen számomra vicc, hogy nagymagyarországos taxik cirkálnak és egy taxi társaság honlapján határontúliakról van szó meg fogjunk össze"


Jó. Akkor neked vicc. Másnak meg ez a kérdés az.


Amúgy utazz mással, vagy ne utazz sehova sem, mert mindenütt ott az a csúnya politika.

2009. dec. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
33%
Jobbikos koton is várható?
2009. dec. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
29%

"Jobbikos koton is várható?"

Nem, mert a Jobbik elveivel nem egyeztethető össze, hogy az Igaz Magyar G_ci-t kárba veszejtsék:)

2009. dec. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem jó ötlet, én biztos innen rendelnék taxit, ha taxiznék. De mindenhova gyalog megyek ha egyedül vagyok. Környezetbarát, egészséges élet stb. Meghát kisvárosaban élek.


Amúgy ezt úgy kell nézni, hogy MAGYAR vagy, akkor igyál MAGYAR tejet, MAGYAR kereskedő boltjába vásárolj, MAGYAR taxitársasággal utazz, ez nektek jó férgek(akik ezen gúnyolódnak), mert az országból nem folyik ki a pénz...követendő példa, remélem egyre több ágban elterjednek a magyar termékek, szolgáltatások.

2009. dec. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
51%
Ugye utazol az Jobbtaxival, ami egy igaz magyar dolog. Éppen ezért egy NÉMET gyártmányú Opelben ülsz. Közben az autó égeti az OROSZ benzint, koptatja a DÉL KOREAI gumiabroncsokat, és az OSZTRÁK aszfaltot. Mivel a honlapjuk szerint szórakoztató monitort is elhelyeztek, így nézheted a HOLLAND monitoron a szórakoztató klippeket(nem tudom mik mehetnek benne). Hát ennyit a nagy MAGYAR taxizásról.
2009. dec. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
62%
Jó itt nem ez a lényeg, hanem a folyamat, hogy önállósodjunk amennyire lehet. 100%-ban ezt úgysem lehet megvalósítani, de azért próbálkozni nem lehet, hanem kell.
2009. dec. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
50%
Miért a többi taxis nem magyar? Ők ugyanolyan magyar emberek, mint azok akik a Jobbtaxit üzemeltetik, tehát nem önállósodás ez, csak a másik (magyar) taxis kenyerének elvétele. Ez egy igaz hazafias cselekedett....
2009. dec. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!