Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mutatnátok jobbik elleni érveket?

Mutatnátok jobbik elleni érveket?

Figyelt kérdés
Kizárólag videók és linkek érdekelnek, NEM vélemények, hanem tényekre épülő adatok.
2014. ápr. 11. 12:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Pörzse bocsánat.
2014. ápr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
45%

16-os vagyok.


Tényleg nem tudom, hogy ti, elvakult Jobbikosok mit akartok ezekkel az ilyen és ehhez hasonló álkérdésekkel; "Mutatnátok jobbik elleni érveket?".

Szerintem elég lenne nektek csak egy "kérdés": "Dicsőítsük a Jobbikot!" címmel, és itt ajnározhatnátok a pártotokat napestig, mert látom, hogy igazából semmiféle más véleményre nem vagytok kíváncsiak. Adtam a kérdésre egy választ, linkkel együtt ( [link] Erre kaptam 0%-ot és olyan hozzászólásokat, amik arról árulkodnak, hogy azok akik írták, el sem olvasták, hogy mi is van a weboldalon a Jobbik programjával kapcsolatba.

Egy a lényeg; ami/aki dícséri a Jobbikot az igaz, szuper, "nemzeti", "magyar" 100%-os, ami/aki pedig kritikát mer megfogalmazni, az hülye, hazug, "balos", "bolsi", "libsi", "hazaáruló", "nemzetellenes", 0%-os, stb... függetlenül a hozzászólásának értékétől, igazságától.


Úgyhogy ne csodálkozzatok "kedves" Jobbik-hívők (mert ez már egyfajta vakhit), hogy döntően már csak ti maradtatok a politika fórumon. Tudjátok ennek az az oka, hogy teljesen párbeszédképtelenek vagytok.


Ezennel én is kiszálltam a politika-kategóriából (tudom; "végre, egy bolsi-libsivel kevesebb").


További jó gyűlölködést, trollkodást és Jobbik-dicsőítést kívánok.


Jöhetnek a lepontozások.....

2014. ápr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

22 beraksz egy "bizonyítéknak" semmiképp sem nevezhető oldalt, és akkor csodálkozol hogy le vagy szólva?

És még milyen jogosan is kapod, mert az a statisztika egy nettó hülyeség, hazugság.

Akármelyik oldalról nézzük, ne hogy már a Jobbiké legyen a legrosszabb mindenben.

Te meg azt írtad hogy a fidesz, mszp után a Jobbiknak volt a leggyengébb programja, igen ám de a fidesznek programja sem volt ! Akkor most hogy is van ez?


Mi az hogy leggyengébb?

Ők nem nagyokat ígérnek, meg szépeket mondanak (amit lett volna lehetősége gyurcsánynak vagy az mszp-nek is megcsinálni, de mégse csinált), hanem nettóba leírják hogy ezt meg ezt ekkora tételben.

Vagy most arról szól a verseny, hogy ki tud szebbet és nagyobbat hazudni?

Vagy az nevén nevezzük a dolgokat és nem csak habos babos dolgokat írunk, az már náci trappista és már helyből semmit se ér, hiába az a legmódszeresebben megcsinált program az összes közül?

Nem csak egy pdf, hanem weboldal,videók, de akár könyvecske?


Vagy csak nektek lehet mindent ami Jobbikos ledegradálni, aztán amikor erre jön a jogos kritika akkor meg

-Jajajjaj a náci trappisták leszavaznak meg mindig csak leszólni tudnak jajajjaj !

Hát csodálkozol?

Behozol egy látványosan elfogult akármit, és meg vagy lepődve ha jogosan leszólnak érte?

2014. ápr. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"Mutatnátok jobbik elleni érveket?"


Olvasd el a programjukat nagyon figyelmesen és próbáld felfogni! Próbáld meg átgondolni, hogyan is lehet megvalósítani?


Meglátod, az a program tele van a jobbik elleni érvekkel. Ha nem látod, azt jelenti, hogy még tanulnod kell valamennyit. Tedd meg és aztán olvasd újra! Meglátod, szinte más sincs benne, mint a jobbik elleni érv. Nem vicc! Sajnos a legkomolyabb.

2014. ápr. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!