Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudnátok érveket állítani a...

Tudnátok érveket állítani a fidesz, jobbik mellet? Mikor fejezitek már be? Nincs egyetlen kérdésre se normális válasz, csak fidesz-jobbik!

Figyelt kérdés

Kicsit idegesítő nem gondoljátok?

Az egy dolog hogy jó ha felpontoznak, de semmi érvet sem tudtok mondani. Korotok 18 alatt van, ugye? Mert értelmes választ 30 válaszból 1-2, ha van!


2014. ápr. 6. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Csendőrség. Mátra rendberakása, segélyek jóhelyre juttatása, Mentelmijog eltörlése, nemmenekül el félmillió ember az országból. MEGÉLHETÉS/REND/ElSZÁMOLTATÁS!! HAJRÁ JOBBIK !!
2014. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Mert nemzetben,népben gondolkodnak.


-Nem támogatják a genderizmust, mint a baloldal.

-Kiállnak a hagyományos értékrendű házasság mellett, nem úgy, mint a baloldal.

-Fontos számukra a család, a családot tekintik az állam alapegységének, a baloldallal szemben.

2014. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

Fidesz: Csak a Fidesz! <----> Jobbik: Csak a nemzet!

Már ennyi is elárul mindent!

2014. ápr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
54%

Igen, ezt én is észre vettem. Nem lehet rendesen vitatkozni, ha a másik nem tud érvelni. Ugyanakkor én nem szeretem úgymond "fikázni" a másik döntését, elvégre mindenkinek meglehet a maga véleménye, meg hát ,,nekem nincs is jogom beleszólni", engem inkább az zavar, amit te is említettél, hogy vakon, érveket meg nem hallgatva vitatkoznak. Na meg az is, hogyha valaki beleköt a koromba...

14/L

2014. ápr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hol éltél az elmúlt években ? itt ? akkor ott az érv a fidesz mellett mindenhol gazdagság van elég a havi 47 000 ft csomó munkahelyet teremtettek a közmunkásoknak minden csudi jó.
2014. ápr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az első válasz CSAK álom! Más dolog akarni valamit, más meg is valósítani. A Jobbik SEMMIT nem tudna belőle megvalósítani. Még azt sem, amit érdemes lenne.
2014. ápr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 egypasika ***** válasza:
A legnagyobb érv maga a jelen és a múlt. Aki szavazóképes volt az át élt egy pár kormányváltást. Nem hiszem el hogy akárki egy ilyen országban akar élni!!
2014. ápr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem fog a Jobbik győzni. A Jobbikban egy gazdasági szakember sincsen, Az erőltetett radikális ideológia, a hagyományőrzés és a rasszizmus nem lesz elég egy ország rendbetételére gazdaságilag. Olvastam a programjukat, ki is törölhetik vele a seggüket, mert ezek nulla ígéretek. Egyáltalán nem olyan biztos, hogy be is tartanák azokat az ígéreteiket, ha netán győznének. De ha be is tartják azok az intézkedések társadalmi jólétet nem eredményeznének.Az odáig oké, hogy a cigányság megszívná (ami egyébként annyira nem lenne baj), de attól hogy a romák szívnának, nem olyan biztos, hogy mi jobban élnénk, sőt mivel gazdasági programjuk jóformán nulla, így ugyanúgy szopnának, jönnének az újabb adók ...és társai... a szokásos.

Na és kik a Jobbik legnagyobb szavazó tábora? Csicska 18-25 éves rasszista, hungarista, skienhead, divatnáci bakancsos huligánok. A maradék pedig pár hagyományőrző. Gratulálok. XD

2014. ápr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Na ez az! Ezeket a válaszokat vártam!

És nem ilyeneket:

-Csak a jobbik.

-Fidesz nyrrrrr


Köszönöm szépen, az értelmes réteg legalább megmutatta ma magát. Az értelmes, jó válaszokra ment a zöld pacsi!

2014. ápr. 6. 21:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!