Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mondanátok érveket és ellenérv...

Mondanátok érveket és ellenérveket?

Figyelt kérdés
Téma: Az internet átveszi a könyvek helyét.
2014. márc. 12. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért?
2014. márc. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Angolhoz kell fogadok és nem jut eszedbe semmi. Bemásolod a válaszokat a google fordítóba ugye?
2014. márc. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szívesen megírjuk a leckédet, mennyit fizetsz?
2014. márc. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
egyik érv.:ez azért van,mert az emberek lusták,mivel ugyanis a neten könnyebb kikeresni pár másodperc alatt,mint a könyveket lapozgatni.
2014. márc. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Részben igen. Ez igaz. Én szoktam vásárolni könyveket is, de egyre gyakrabban letöltöm őket. És itt most regényekre gondolok.


Szakmai, valamilyen tudást adó könyveket még inkább a neten keresek, mert sokkal gyorsabban megjelenik, mint a nyomdában átfutó verzió.

2014. márc. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha itt kérsz segítséget meg se csináld, nem kell még egy kettessel végigbukdácsoló diák.
2014. márc. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az értelmes válaszokat köszönöm, a többieknek meg: Nem,nem a leckém írjátok, nem, nem angolhoz kell, nem, nem vagyok kettes nyelvtanból... Szimplán egy dolgozathoz ki kellett dolgozni témákat (már kidolgoztam), csak szimplán kíváncsi voltam más emberek véleményére... De, azért köszönöm, hogy egyáltalán voltatok, olyan kedvesek, és megtiszteltetek azzal, hogy lenyomtatok néhány billentyűt bunkó mondatokat kreálva... :*
2014. márc. 12. 18:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit.
2014. márc. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nincs sok időm hozzá, de attól, még megpróbálok rá válaszolni:

Érv mellette - nem kell elmenni könyvtárba, gyorsan le lehet tölteni, nem foglal el plusz helyet a polcon.

Érv ellen - a szegényebb családok, nem igazán tudják megengedni az internet előfizetést. Ezen kívül, nincs mindenhol internet, van ahol akadozik a kapcsolat.

Remélem tudtam segíteni.

2014. márc. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ahogy Hofi mondaná: A bunkóknál mért nincs létszámstop?...

Az utolsó válaszolónak köszönöm szépen :)

2014. márc. 13. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!