Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e34 525tds vs 524td...

Bmw e34 525tds vs 524td érveket/ellenérveket szeretnék melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Bmw t készülök venni,fontos az alacsony fogyasztás,de legyen erős,nyomatékos dög(nem versenyezni,de azért dinamikusan vegyes közlekedésre )melyik motor strapabíróbb,melyik jobb fogyasztás/erő viszonyban?sokat olvasgattam rosszakat mind2őröl,tapasztalt emberek véleményére lennék kiváncsi!

2013. aug. 28. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:

tegnap volt pont ilyen kérdés.


a tds idejétmúlt, köhögős motor, kizárt hogy találni olyan ami még jó állapotú és rendesen jár, nem dadog, van ereje folyamaotsan stb.

2013. aug. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én írtam azt is,csak mivel azokat a (várható) válaszokat kaptam hogy szar,fos,felejtsem el,nem elégített ki a válasz,hogy konkrétan miért?olvastam sokat hogy széthajtották mindent fel kell benne újítani stb stb.oké.de ha(valami csoda folytán)100ból 1et találnék ami úgy ahogy megfelelő és nem kell rá több100ezret költeni-vásárlás előtt átvizsgáltatnám egy szervízbe nem érdekelne az a 30-50ezer ft érte és tudnám hogy mit akarok venni- akkor szerintem megérné hosszú távon.1-2 dolgot és ami kopik cserélnék rendszeresen,karban tartanám,kötelező szervizeléseket elvégeznék,akkor mi baja lenne? ha fasza a motor kivannak cserélve amiket ki kell,akkor lenne egy jó erős de 7liter körül fogyasztó dieselem nem ? olyan véleményekre vagyok kíváncsi aki nem csak szarba nyúlt és utána anyázta a bmwt-ami a trehány tulajok miatt lett olyan - és hogy eközül a 2motor közül melyik jobb.
2013. aug. 28. 12:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!