Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vidéki emberek - főleg faluban...

Vidéki emberek - főleg faluban élők. Nyilatkoznátok?

Figyelt kérdés

Budapesten lakom mióta megszülettem, nem sokat tudok a vidéki állapotokról. Leírnátok a személyes tapasztalataitokat, hogy mik azok a nehézségek, amikkel egy vidéki embernek nap mint nap szembe kell néznie? Tényleg annyira rossz a helyzet, mint ahogyan ezt hallani lehet? Kérlek azt is osszátok meg velem, hogy mit dolgoztok.


Összességében vidéki emberek tapasztalataira lennék kíváncsi, illetve arra, hogy melyik politikai párttól vártok javulást, ha ilyen létezik.


2014. ápr. 10. 17:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
87%

,,annyira kíváncsi lennék ez a sok késeléses gyilkosság, hogyan és miért marad ki az éves statisztikákból... hány gyilkosság is történt tavaly összesen 130? és ezek többsége ugye családon belüli erőszak, meg ismerős által elkövetett... akkor hol vannak a késelések?"


A késelésbe szerencsére nem halt bele a srác, de nem sokon múlott, majdnem elvérzett. Mentőhelikopter vitte el. Egy hónapig kórházban feküdt. Egy közeli ismerősöm tesója volt egyébként. Az iskolában késelték meg, csakúgy, ok nélkül. Heccből. Mert miért is ne.


Ha ennyire érdekel, akkor itt vannak a baltás gyilkosaid is:

[link]


Igen, egy Polgár közeli faluban laktam, egészen 2013 második feléig. Ennél többet nem mondok, remélem ennyi elég hogy végre higgyetek nekem.

2014. ápr. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 tetro ***** válasza:

23.24

ez két eset. hol vannak a rendszeres, általános, elterjedt gyilkosságok? az nem jó kifogás, hogy nem halt bele, ha arról van szó, hogy vidéken halálra késelgetik az embereket. :D

2014. ápr. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"annyira kíváncsi lennék ez a sok késeléses gyilkosság, hogyan és miért marad ki az éves statisztikákból... hány gyilkosság is történt tavaly összesen 130? és ezek többsége ugye családon belüli erőszak, meg ismerős által elkövetett... akkor hol vannak a késelések?"


A kurucon, meg a jobbikosok fejében. Leírom harmadszor is, nem kell felülni a jobbikos gyűlöletpropagandának.

2014. ápr. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Én Pest megyében élek kb. 30 kmre Budapesttől. Innen is sokan bejárnak Pestre dolgozni,de sokan a környéken lévő logisztikai központokban dolgoznak. Van általános iskola gimnázium. Igaz városnak van hívva,de számomra mindig is falu lesz :-). Mi tartunk állatokat és a földjeinken termeljük meg a takarmányuk egy részét. Itt is nehéz munkát találni,de azért van lehetőség ha az ember egy kis kompromisszumot köt. A párom két műszakban dolgozik két hetente hétvégén is és van amikor túlórázni is kell... Így keres úgy kb. 130.000 forintot bejelentve ami nem sok,de azért nem is olyan kevés. Cigányok nálunk is vannak,de még azon kívül hogy egymásnak esett két család mindkettő cigány hát nem hallottam,hogy megkéseltek vagy kiraboltak valakit. Hozzáteszem vannak itt rendesen dolgozók is. Mintahogy van nem cigányba naplopó is.. Nem tudom máshol mennyire rossz a helyzet,de itt azért tűrhetőnek mondanám persze lehetne jobb is,de ahogy olvasom máshol ennél sokkal rosszabb a kilátás...
2014. ápr. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

,,ez két eset. hol vannak a rendszeres, általános, elterjedt gyilkosságok? az nem jó kifogás, hogy nem halt bele, ha arról van szó, hogy vidéken halálra késelgetik az embereket. :D"


Már megbocsáss, de nem tudok örülni, hogyha jókedvűen mosolyogsz egy gyilkosságon. Egy szót nem írtam arról, hogy általános és elterjedt gyilkosságok vannak, meg hogy halálra késelgetik az embereket. Olvasd vissza a hozzászólásaimat. Ezt üzenem az utánad írónak is. Könnyű megcáfolni egy olyan állítást, amely eredetileg el sem hangzott. Azt írtam, hogy általánossá váltak a lopások, s leírtam két nem lopásos esetet is. De ha már késeléses gyilkossággal jössz: Volt itt olyan is pár éve, a falunkban történt. Nálam kicsit fiatalabb cigány srácot késelt halálra egy másik cigány egy kocsmában. A srácot nagyon sajnáltam, ugyanis tényleg jó gyerek volt, nem az a kötözködős fajta. Tanulásban nem volt a legjobb, de marha jól focizott és jól kijött az emberekkel. És hogy miért kellett meghalnia? Mert apja részegen (azt hiszem pókerezés közben vagy után) belekötött egy másik cigányba, (vagy talán fordítva). Az meg kést rántott. A srác meg az apját próbálta védeni.


Rohadjatok meg, ha nektek csak ennyit ér egy ember élete. Csak 130 gyilkosság történik évente? Lehet, hogy igen. Nem tudom, nem néztem utána. Azonban ha nektek ez csak egy statisztika amivel dobálózni tudtok, akkor húzzatok a bús francba, akárkik is vagytok. Nincs bennetek emberség.


A félreértés elkerülése végett ezeket a sorokat az idézett és az utána következő hozzászólónak írtam, más ne vegye magára.

2014. ápr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!