Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek "a Schiffer"...

Mi a véleményetek "a Schiffer" interjúról?

Figyelt kérdés

Ettől hangos a bal oldal tegnap óta:


https://www.youtube.com/watch?v=KduiUnGdx0w


[link]



2014. ápr. 9. 09:31
1 2 3 4
 11/36 Andizsuzsi ***** válasza:

"Ne haragudj, nem értek veled egyet. Nézz meg más interjúkat is"


Nem is kell. Attól még beszélgethetünk, sőt:) Megnéztem. És megnéztem a "várásokkal" kapcsolatosakat is. Nyilván örülnek, hogy egyáltalán bent vannak, de nem erre számítottak.


Amire a kérdéssel kapcsoltos ügyben senki nem figyel, hogy itt elsősorban nem az emlékműről van most szó (természetesen arról is), hanem, hogy februárban azzal szakadtak meg a tárgyalások, hogy Orbán javaslatára húsvét után folytatódnak. Ehhez képest 2 nappal a választások után, mindenfajta további egyeztetés nélkül belekezdtek az építkezésbe.

Ez csak nekem jelzésértékű? De kérdezhetem a Fidesz tábort is: ennyit ér Orbán szava?

2014. ápr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

"de nem erre számítottak. "


Kérlek, magyarázd el nekem, mire számítottak. Talán egy 25%-ra? Mire pontosan?

2014. ápr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

"De kérdezhetem a Fidesz tábort is: ennyit ér Orbán szava?"


Hol él a világon olyan miniszterelnök, vagy bármilyen államot vezető úriember, akinek ér valamit a "szava"?

2014. ápr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

off:


" #1! Sok hozzászolásodat olvastam már. Ez volt -messze- a legértelmesebb!"


Amúgy ez most beszólás volt az andikának, vagy dícséret? :D

2014. ápr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
72%
Ha ez az ember így állt volna ki az utóbbi 4 évben is, akkor vasárnap az LMP nem 5%-ot kapott volna, hanem 25-öt.
2014. ápr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Fehérek közt egy európai.
2014. ápr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
5%

ma 10:26


Most azért, mert Schiffer zsidóként egészséges mértékben elhatárolódik a náciemlékmű megépítésétől, de mégis a munkahelyek létrehozását fontosabbnak tartja, TE jobbikosként rá szavaznál? Ennyire manipulálható vagy?


Ennyi erővel akkor már mélyliberális pártok kezdjenek el Mein Kampf-ot felolvasni a közvetített frakcióüléseiken, még lehet, hogy nyernének is ebben a tetves rasszista országban.

2014. ápr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
58%

Kálmán szörnyű volt, mint mindig.

Schiffernek igaza van abban, hogy ez a baloldal a zsidó cirkuszával nem fog Magyarországon választást nyerni. A baloldalnak abban rejlett a sikere még a kádári időkben, hogy nem volt zsidó téma a közbeszédben, hanem a melósnak volt kajája és balatoni nyaralás. A magyar nép demokratikus választásokon nem fog Ron Werber szellemiséggel azonosulni. Nem érdeklik a zsidók a melegek, a bukott bankárkormány vezetői.

Az mszp szanálódni fog, mint az szdsz, ha marad ezen az úton, mert eltávolodik a magyar emberektől. A folyamatos zsidózás, zsidó ügyekkel való foglalkozás, zsidókkal mutatkozás gyanússá tette a baloldali összefogást már az egyszerű választók körében is. Ha már lassan Mari néni is felteszi a kérdést, hogy "Há' mit akarnak ezek az idegenek minket má' kormányozni", akkor a jelenlegi összefogásnak lesz 500000 támogatója.

2014. ápr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
72%

"Most azért, mert Schiffer zsidóként egészséges mértékben elhatárolódik a náciemlékmű megépítésétől, de mégis a munkahelyek létrehozását fontosabbnak tartja, TE jobbikosként rá szavaznál? Ennyire manipulálható vagy?"


Ennyire manipulálható vagy, hogy azt hiszed, hogy én jobbikos vagyok?


Amúgy tudod, hogy miért szavaznék rá? Mert látom rajta, hogy őszintén beszél és valódi problémákkal akar foglalkozni. A baloldal egyfolytában csak holokausztozik? Igen, ez tény. Ez a budapesti liberálisokon kívül senkit nem érdekel? Igen, ez is tény. A baloldal emiatt vesztett? Igen, ez is tény. Ha foglalkoztak volna az emberek elszegényedésével az utóbbi 4 évben, akkor sokkal jobb eredményük lett volna? Igen, ez meg abszolút tény.


Akkor mi bajod van neked tulajdonképpen?

2014. ápr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
58%

"Ennyi erővel akkor már mélyliberális pártok kezdjenek el Mein Kampf-ot felolvasni a közvetített frakcióüléseiken, még lehet, hogy nyernének is ebben a tetves rasszista országban."


Így van, mindenki Mein Kampf-ot olvas és egy mocskos, tetves rasszista, aki nem akar a nap 24 órájában a holokauszton szörnyülködni és folyamatosan a zsidók előtt hajlongani.


Nem veszed észre, hogy szánalmasak vagytok?

2014. ápr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!