Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki szidja a Fideszt, az tud...

Aki szidja a Fideszt, az tud jobb alternatívát?

Figyelt kérdés
Határon túli magyar vagyok és mielőtt még elkezdenétek köpködni, nem voltam szavazni. Szimpatikus nekem a Fidesz és nem csak azért, mert állampolgárságot kaptam. Nem fejtem ki a véleményem, a tiétekre vagyok kíváncsi. Rengetegen köpködnek a Fideszre, de mégis ők nyertek, akkor most mi van? Aki nem ment el szavazni, az mit vár most? Miért ekkora a szidás Orbán felé?

2014. ápr. 8. 13:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
65%

Kedves 6. hozzászóló!


A tárgyilagosság és politikai korrektség kedvéért megtennéd, hogy azt is leírod, hogy az MSZP-t mi érdekli a határon túli magyarokkal kapcsolatban, és a 8 éves kormányzati ciklusuk alatt mit tettek értük?


Köszönöm szépen, ha szakítasz rá időt.

2014. ápr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
10%

Meddig fogtok még az előző kormányokon lovagolni? 20 év múlva is az elmúlt 8 év lesz? Csakhogy már a Fidesz az előző kormány. 4 év múlva meg aztán végképp nem fognak tudni bűnbakot keresni a saját mocskaikra, kénytelenek lesznek magukba nézni.

Egyébként meg az elmúlt 8 év sem volt kánaán, de legalább demokrácia és volt. Nem egy törpehörcsög egyeduralma.

2014. ápr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

"És ők sem 4 év alatt érték el azt a színvonalat és nem a baloldalnak köszönhetően. "


Így van, mivel a jobboldali kormányok kisebb állami újraelosztást, szabadabb piaci versenyt hirdetnek, mint a baloldaliak, ezért az ő kormányzásuk alatt (vagy utána ennek hatására) jellemzően jobban teljesít a gazdaság. A probléma az, hogy a Fidesz gazdaságpolitikája erősen baloldali.

2014. ápr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

"Jelen helyzetben teljesen mindegy hogy 2/3 van vagy sem, mivel mar azokat a torvenyeket es az alkotmanyt is megvaltoztattak az elmult r evben amihez kellett a 2/3. Nincs mar jelentosege. "


Igen, persze. Ha most megszerzik, akkor gondolom már nem fogják "felhasználni". Jaja! Van még mit módosítani, mert az ük-ük-ük-ük-ük unokáikat még nem biztosították be!

2014. ápr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Ennél bármi jobb alternatíva.
2014. ápr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
54%

Mit is csinált eddig Viktorunk (csak néhány a teljesség igénye nélkül)

-27 %-os Áfát

-Egykulcsos adót amivel a kis jövedelműeknek csökkent a fizetése

-magánnyugdíj lenyúlása majd elherdálása (3000 milliárd Ft)

-3000 milliárdos orosz hitel

-Adójóváírás megszüntetése

-cafetéria megadóztatása

- munkavállalói járulékok emelése a bruttó 300 001 Ft alatt keresőknek

-felsőoktatás szétbarmolása

-élelmiszer fogyaztásunk a ksh szerint 2010-2012 között fejenként 37 kg-al csökkent (gondolom mert jól élünk mi?)

- 47 ezer forintos közmunkabér (szerintük ennyiből meg lehet élni)

-trafikok haverok közti felosztása

-az államadósság 2014. január végén 22842 milliárd forint volt (rekord)

-stadionok építés a "fantasztikus" magyar focinak

-Egyszerűsített vállalkozói adó 30%-ról 37%-ra emelése

-üzemanyagok jövedéki adójának emelése („ha kormányra kerülünk, csökkenteni fogjuk az üzemanyagok jövedéki adóját”- Fidesz 2010.)

-munkanélküli járadék 9 hónapról 3 hónapra csökkentése

-rokkantnyugdíjasok visszaküldését a nem létező munkaerő piacra

-Ócsai lakópark

-béren kívüli juttatás drasztikus csökkentése (az adható 18000 Ft-ról 11250 ill. 5000 Ft-ra)


De igazad van Magyarország jobban teljesít, Köszönjük orbán!!!!

2014. ápr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Nála nincs jobb alternatíva: [link]
2014. ápr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Engem az érdekelne, hogy neked kedves kérdező, milyen pluszt adott az Orbán kormány. Kaptál magyar állampolgárságot, ezt mondtad. Ezen kívül mit tudsz a Fideszről mondani?

Az előző 3 hónapban ennyit hallottam tőlük:

- folytatjuk

- M.o. jobban teljesít

- rezsicsökkentés

- hajrá M.o., hajrá magyarok


Ennyi elég volt ahhoz, hogy a magyar emberek ismét megszavazzák, ráadásul 3 emberből 2 rászavazott. Nézd meg a tegnap esti Showder klub-ot, igen vicc műsor, viszont igaz.

Dombóvári: "a megszavaztattam az összes birkát."

2014. ápr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

15:19 remekül leírta a lényeget, mi a baj a Fityisszel. Igaz hogyha megbetegszel,betolnak a kórterembe megdögleni, ha ugyan el nem adják a kórházat kórtermestül, de van szép stadionunk is a világszínvonalú magyar futballnak. Igaz hogy az élelmiszer és benzin lassan luxuscikk lesz, olyan drága, de legalább volt rezsicsökkentés! A McDonald's már tervezi a Rezsicsökkentés Menü bevezetését, szigorúan nemzeti alapon persze.


Egyetlen ígéretet mindenesetre betartottak - az 1 millió munkahelyet. Ugyanis kb. már csak ennyi maradt!


Jobb alternatíva? A politikusokat Dunába lőni, minigunnal ha lehet.

2014. ápr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

"Ennyi elég volt ahhoz, hogy a magyar emberek ismét megszavazzák, ráadásul 3 emberből 2 rászavazott. "


Hát ez az. Ha legalább programja lett volna, akkor még azt mondom, hogy megértem. De így?! Ezért tart itt ez az ország. Sok híve miatt, aki mohón issza a vezér szavát és önmagából kikelve ugrál, tapsol örömében, már akkor is ha OV fingik egyet. Tök mindegy, hogy mit mond, mit tesz, az nem számít. Gyűlésen is mit műveltek? Mintha valami celeb lenne. Bár nem is csodálom. Azok után, hogy olyan emberek is sztárok ebben az országban, mint pl. Kiszel, Győzike, Pákó.

A rá szavazott külföldi honfitársaimnak pedig szívesen kölcsönadnám 2-3 ciklusra, hogy a saját bőrükön is tapasztalják a következményeket. Kíváncsi vagyok, hogy utána is ennyire kéne-e.

2014. ápr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!